Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
12 stycznia 2021, 09:00
12 stycznia 2021, 09:00 - 28 maja 2021, 15:00
Płatne

Certified Fundraiser to kurs oparty na standardach międzynarodowych, opracowany dla potrzeb profesjonalnego i efektywnego kształcenia fundraiserów. To 5-miesięczne szkolenie zawodowe, odpowiadające aktualnym potrzebom organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja dedykowana jest organizacjom i fundraiserom, którym zależy na profesjonalnym rozwoju i efektywnym działaniu w sytuacjach trudniejszych niż zwykle.

Reklama

Szanowni Państwo!

Tegoroczny kurs Certified Fundraiser (CFR) to już 11 edycja szkolenia, który Państwu rekomendujemy, i na który serdecznie zapraszamy.

Kurs CFR11 to szkolenie, które kształci zawodowców w oparciu o standardy międzynarodowe, w pełni odpowiadając potrzebom organizacji pozarządowych w Polsce.

Tegoroczna edycja odbędzie się w formie online, dedykowana jest organizacjom i fundraiserom, którym zależy na profesjonalnym rozwoju i efektywnym działaniu.

Część teoretyczna to 100 godzin dydaktycznych prowadzonych przez najlepszych trenerów i wykładowców.

Część praktyczna to 200 godzin pracy indywidualnej uczestnika, w tym zaplanowanie i przeprowadzenie autorskiej kampanii fundraisingowej na rzecz własnej organizacji, w której kwota rekomendowana to 10 000 zł lub większa, do zakończenia kursu, a także inne zadania praktyczne wyznaczane przez wykładowców. Wykonując je, każdy uczestnik korzysta z pomocy mentora.

Europejski Certyfikat EFA:
PSF jest członkiem European Fundraising Association i jedyną w Polsce organizacją prowadzącą szkolenia certyfikowane przez EFA.

Po kursie CFR10 organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu uczestnik otrzymuje uznawany na całym świecie certyfikat fundraisera.

Trenerzy prowadzący to certyfikowani, aktywni fundraiserzy oraz wykładowcy szkół wyższych.

Terminy: 12 stycznia – 28 maja 2021.
Szczegółowy harmonogram poszczególnych sesji przesyłamy osobom zainteresowanym.

Koszty: 7000 zł.

Kontakt:
szkolenia@fundraising.org.pl
+48 604660480

Więcej informacji: www.fundraising.org.pl oraz https://www.facebook.com/fundraiserzy/

Liczba miejsc ograniczona. Przy zapisie ważna jest kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy i czekamy na Państwa!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
3 stycznia 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
12 stycznia 2021, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
28 maja 2021, 15:00
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.