Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
16 stycznia 2021, 00:00
16 stycznia 2021, 00:00 - 28 lutego 2021, 23:59
Bezpłatne

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak pracować ze społecznościami w czasie kryzysu - jak moderować spotkania online i podtrzymywać zaangażowanie społeczności, czy jak prowadzić skuteczne kampanie społeczne - nie czekajcie!

Autor/źródło: Photo by Andrew Neel on Unsplash

Reklama

Warsztaty skierowane są do liderów społeczności – działaczy NGO, członków grup nieformalnych i ruchów społecznych oraz przedstawicieli władz samorządowych pracujących ze społecznościami.

Projekt "Kryzysowy Inspirator" dofinansowany jest w ramach programu „Fundusz Pomocowy dla Organizacji Pozarządowych oraz Inicjatyw Obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
15 stycznia 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
16 stycznia 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
28 lutego 2021, 23:59
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.