Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Cała Polska
8 stycznia 2021, 00:00
8 stycznia 2021, 00:00 - 25 stycznia 2021, 23:59
Bezpłatne

Nagroda Pióro Nadziei jest przyznawana przez Amnesty International od kilkunastu lat. Trafia do osób, które zwracają uwagę opinii publicznej na przypadki łamania praw człowieka, odznaczają się społecznym zaangażowaniem w swojej pracy medialnej, a także przyczyniają się do pozytywnej zmiany na rzecz praw człowieka. Zgłoszenia do edycji nagrody za 2020 rok zbieramy do 25 stycznia.

Reklama

To wyjątkowe wyróżnienie otrzymują osoby, które zwracają uwagę opinii publicznej na przypadki łamania praw człowieka, odznaczają się społecznym zaangażowaniem w swojej pracy medialnej, a także przyczyniają się do pozytywnej zmiany na rzecz praw człowieka. Nagradzamy dziennikarzy i dziennikarki, pisarzy/ki, blogerów/ki oraz inne osoby pracujące w mediach.

Kandydatów i kandydatki do nagrody za 2020 rok mogą zgłaszać osoby indywidualne, redakcje, organizacje pozarządowe lub firmy. Termin przesyłania zgłoszeń mija 25 stycznia br.  

Zgłoszenia, zawierające krótkie uzasadnienie kandydatury, prosimy wysyłać na adres e-mail: rzecznik@amnesty.org.pl lub poprzez formularz na stronie>>>.   

Więcej informacji na stronie: https://amnesty.org.pl/pioro-nadziei-2020-rusza-zbieranie-kandydatur/

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
8 stycznia 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
25 stycznia 2021, 23:59
Organizator:
Stowarzyszenie Amnesty International
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.