Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Reklama
Cała Polska
za 10 dni
5 lutego 2021, 10:00
Bezpłatne

Ruszyła rejestracja na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.

Reklama

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań.

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom, a udział w niej jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie ruszyła 12 stycznia o 12.00 i potrwa do 25 stycznia (lub do wyczerpania limitu miejsc).

Zarejestruj się!

Podczas konferencji:

  • przekazane zostaną kluczowe informacje o Programie;
  • odbędzie się panel dyskusyjny na temat: “Co to znaczy: być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem w 2021 r.?”;
  • omówione zostaną obszary tematyczne, których powinny dotyczyć projekty realizowane w ramach Programu;
  • będzie można zdobyć wiedzę związaną z rozwojem organizacji społecznych, dotyczącą różnych aktualnych tematów, takich jak: język równościowy, zapewnianie dostępności wydarzeń, prowadzenie angażujących spotkań online.

Wydarzenie rozpocznie się sesją plenarną, w drugiej części odbędzie się cykl sesji warsztatowych i prezentacyjnych. 

Dowiedz się więcej i poznaj szczegółowy program konferencji.

Podczas sesji plenarnej z dostosowań (tłumaczenie na polski język migowy oraz napisy na żywo) będą mogły skorzystać wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu na platformie Zoom. W części warsztatowej i prezentacyjnej dostosowania zostaną zapewnione zgodnie ze zgłoszonymi podczas rejestracji potrzebami.

Sesja plenarna (tłumaczona na polski język migowy) transmitowana będzie na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnione zostanie nagranie sesji plenarnej z napisami.

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
25 stycznia 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
5 lutego 2021, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
5 lutego 2021, 16:00
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.