Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Toruń, Polska
W czwartek, 13:00 - 16:30
21 stycznia 2021
Bezpłatne

W związku z wprowadzeniem - w otwartych konkursach ofert - generatora ofert Starostwo Powiatowe w Toruniu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się dbędzie się 21 stycznia 2021 r. o godz. 13:00.

Autor/źródło: Fot. unsplash.com

Reklama

Wprowadzenie elektronicznej obsługi ofert za pomocą systemu witkac.pl ma na celu usprawnienie procesu zlecania zadań publicznych oraz ograniczenie kontaktu bezpośredniego.

Powyższe szkolenie, krok po kroku przygotuje Państwa do wypełnienia i złożenia ofert w ramach otwartych konkursów ogłaszanych przez Zarząd Powiatu Toruńskiego. Dowiecie się Państwo m.in. jak założyć konto w systemie, jak wypełnić i złożyć ofertę, jak dokonać ewentualnych poprawek i uzupełnień oraz w jaki sposób – za pośrednictwem generatora - przebiegać będzie komunikacja z urzędem.

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:00 (czas trwania szkolenia ok. 2,5 godz.) i przeprowadzone zostanie za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony. 

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są pod numerem telefonu 56 662 88 42 lub mailowo: j.rybitwa@powiattorunski.pl. 
Po zgłoszeniu się na szkolenie otrzymacie Państwo link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W czwartek, 13:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 16:30
Miejsce:
Toruń, Polska
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.