Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Centrum Kultury AGORA
Wrocław, Polska
15 sierpnia 2021, 00:01
15 sierpnia 2021, 00:01 - 31 grudnia 2021, 23:59
Bezpłatne

Jeżeli masz pomysł na własną inicjatywę kulturalną, ale brakuje Ci środków finansowych, zaplecza, infrastruktury i wsparcia merytoryczno-organizacyjnego – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Kuźnia Projektów VI / Centrum Kultury AGORA

Autor/źródło: Krzysztof Dusza

Reklama

Jeżeli masz pomysł na własną inicjatywę kulturalną, ale brakuje Ci środków finansowych , zaplecza, infrastruktury i wsparcia merytoryczno-organizacyjnego – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

„Wyszarp” od nas trochę pieniędzy, podzielimy się nimi, jeżeli Twój pomysł nas zaciekawi. Skorzystaj z grantu w wysokości do 4000 zł i zrealizuj swój pomysł od 15 sierpnia do 31 grudnia 2021 r.

Opis inicjatywy należy zgłosić w postaci formularza dostępnego na naszej stronie internetowej: www.ckagora.pl

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 10 maja

Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane dla mieszkańców osiedla Karłowice – Różanka! Szukamy ludzi, który mają pomysły na nowatorskie działania społeczno - kulturalne, np.: działanie sąsiedzkie, akcję w przestrzeni miejskiej, grę miejską, działania interdyscyplinarne.

W tym roku priorytetowo będą traktowane wszystkie inicjatywy proekologiczne zgodne z filozofią zielonej instytucji kultury.

Do udziału w projekcie zapraszamy początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkich miłośników osiedla Karłowice – Różanka, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z działaniami na rzecz lokalnych społeczności.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
10 maja 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
15 sierpnia 2021, 00:01
Zakończenie wydarzenia:
31 grudnia 2021, 23:59
Miejsce:
Centrum Kultury AGORA
Wrocław, Polska
Organizator:
Link
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.