Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Szkolenia i doradztwo dot. technologii asystujących, kompensacyjnych i projektowania uniwersalnego

Reklama
Cała Polska
3 lutego 2021, 00:00
3 lutego 2021, 00:00 - 30 września 2022, 23:59
Bezpłatne

Jesteś przedsiębiorcą? Masz własną firmę, zarejestrowaną w województwie małopolskim, podkarpackim lub świętokrzyskim? Zadbaj o to, by Twoje produkty oraz usługi były skrojone na miarę XXI wieku – czyli również z myślą o osobach o szczególnych potrzebach.

Reklama

Jesteś przedsiębiorcą? Masz własną firmę, zarejestrowaną w województwie małopolskim, podkarpackim lub świętokrzyskim? Zadbaj o to, by Twoje produkty oraz usługi były skrojone na miarę XXI wieku – czyli również z myślą o osobach o szczególnych potrzebach. Pozwól nam pomóc Twojej firmie w zapewnieniu równego dostępu do produktów oraz usług osobom z niepełnosprawnościami, seniorom czy ludziom w szczególnej sytuacji – pamiętaj, to może dotyczyć każdego, dlatego razem z nami postaw na dostępność!

Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach w ramach naszego projektu „Dostępny przedsiębiorca – szkolenia i doradztwo w zakresie technologii asystujących, kompensacyjnych i projektowania uniwersalnego”, w którym między innymi wyjaśnimy, na czym polega projektowanie uniwersalne oraz jak ogromne znaczenie przy tworzeniu usług oraz produktów cyfrowych mają wytyczne WCAG 2.1.

Decydując się na udział w Projekcie:

  • weźmiesz udział w szkoleniu dotyczącym technologii kompensacyjnych i asystujących oraz zasad uniwersalnego projektowania;
  • weźmiesz udział w szkoleniu dotyczącym możliwości komercjalizacji rozwiązań z zakresu technologii asystujących, kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania;
  • otrzymasz doradztwo związane bezpośrednio z działaniami szkoleniowymi, o ile potrzeba ich realizacji wynika z Twoich potrzeb rozwojowych.

Z racji tego, że pomoc w zapewnieniu dostępności produktów i usług w Twojej firmie jest dla nas bardzo ważna – zarówno podczas szkoleń, jak i części doradczej – oprócz realizowania programu, skupimy się również na konkretnych potrzebach Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli interesuje Cię udział w Projekcie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – podpowiemy, dlaczego warto się do niego zgłosić i w jaki sposób może to wpłynąć na zwiększenie grupy odbiorców Twoich usług oraz produktów. Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu: 12 350 66 04 oraz pod adresem mailowym: power@utilitia.pl.

Więcej informacji o Projekcie, Regulamin oraz wszystkie dokumenty aplikacyjne, znajdziesz pod adresem: https://utilitia.pl/projekty/dostepny-przedsiebiorca-szkolenia-i-doradztwo-w-zakresie-technologii-asystujacych-kompensacyjnych-i-projektowania-uniwersalnego/

Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń – zwłaszcza, że ilość miejsc ograniczona!

Cena: bezpłatne

Termin: do uzgodnienia z organizacją

Ilość godzin: 4 dni x 6 godzin

Grupa szkoleniowa: min 7 – max 16 osób

Forma szkolenia: online, platforma szkoleniowa: Zoom Meeting

Projekt realizowany jest ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w Osi priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji – Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
3 lutego 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 września 2022, 23:59
Miejsce:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
Organizator:
Link
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.