Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej
Mokotów, Warszawa, Polska
4 maja 2021, 17:00
4 maja 2021, 17:00 - 11 lipca 2021, 18:00
Bezpłatne

Jeśli jest Pani po trudnym związku, po latach życia w opresji i samotnych zmaganiach z pokonywaniem narastających problemów w relacji z dzieckiem… Jeśli dorastające dzieci „szaleją” i wchodzą na głowę, a problemy zasłaniają cały świat… Fundacja C.E.L. proponuje 52-godzinną grupę „PRZEMOC” DZIECI WOBEC DOROSŁYCH. Zaczynamy 4 maja 2021.

Reklama

Jeśli jest Pani po trudnym związku, po latach życia w opresji i samotnych zmaganiach z pokonywaniem narastających problemów w relacji z dzieckiem… Jeśli dorastające dzieci „szaleją” i wchodzą na głowę, a problemy zasłaniają cały świat…

Fundacja C.E.L. proponuje 60-godzinną grupę dla Matek on-line. Zapraszamy samotne Mamy zainteresowane docieraniem do źródeł problemów. W trakcie grupy będziemy:

  • Dowiadywać się, co i jak zamieszało się w domowej przestrzeni
  • Poznawać prawdy o przyczynach i skutkach niepokoju
  • Poznawać ważne powody, dla których dzieje się tak, jak się dzieje Dowiadywać się, co warto i dlaczego?
  • Szukać drogowskazów, które pozwolą spojrzeć z innej perspektywy na faktografię rodzinnego bałaganu i „szaleństwa” dzieci

Razem będziemy szukać odpowiedzi na nurtujące Panie pytania w sytuacjach, kiedy dziecko przekracza granice zdrowego rozsądku, a wy doświadczacie bezradności. Będziemy poszukiwać źródeł siły i dobrych rozwiązań w sytuacjach, które wymknęły się spod kontroli.

Spotkania grupowe zaczynają się 4 MAJA, a kończą najpóźniej 11 LIPCA 2021. Będziemy spotykać się raz w tygodniu we wtorki 17-21. Zaplanowaliśmy dla Pań również spotkania weekendowe: 15-16 MAJA, 29-30 MAJA, 12-13 CZERWCA, 10-11 LIPCA (w sobotę i w niedzielę przewidujemy pracę w godzinach 10-16 lub 10-18)

Ostateczne rozłożenie pracy między wtorkami i weekendami zależy od daty rozpoczęcia zajęć oraz sytuacji epidemiologicznej. Obowiązujące obostrzenia zdecydują, czy spotkamy się ON-LINE lub w sali.

Jeżeli są Panie zainteresowane naszą oferta, prosimy o umówienie się na spotkanie indywidualne. W poniedziałki, środy i piątki prosimy dzwonić pod numer telefonu: 508 797 177. We wtorki i czwartki czynny jest numer: 502 744 120. Jesteśmy też dostępni pod stacjonarnym numerem telefonu 22 646-22-56. Czekamy na zgłoszenia!

OFERTA TYLKO DLA MIESZKANEK WARSZAWY
Udział w zajęciach jest nieodpłatny

Spotkanie grupowe realizowane jest w ramach zadania: Przeciwdziałanie długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie. Zadanie współfinasowane jest ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
4 maja 2021, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
11 lipca 2021, 18:00
Miejsce:
Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej
Mokotów, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.