Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
15 lutego 2021, 00:00
15 lutego 2021, 00:00 - 8 marca 2021, 23:59
Bezpłatne

Od poniedziałku 15 lutego dołączajcie do nas! Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i weźcie udział w rozmowie z koordynatorem. Akcja Masz Głos 2021 będzie pod wieloma względami wyjątkowa!

Reklama

Czekamy na zgłoszenia organizacji społecznych, grup nieformalnych, aktywistów z całej Polski, którzy chcą zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Masz Głos jest dla Was, jeśli np. działacie w kole gospodyń wiejskich, radzie młodzieżowej, radzie seniorów, radzie osiedlowej, sołeckiej, grupie biegowej. Ten katalog jest otwarty.

Co dla Was mamy?

  • pracujemy regionalnie – mamy ekspertów w terenie z organizacji partnerskich, którzy są blisko uczestników, pracują z nimi grupowo oraz indywidualnie,
  • szkolenia w różnej formule: wojewódzkie, regionalne, ogólnopolskie, online i w realu,
  • pomoc w dowolnie wybranym przez Was działaniu – z nami możecie pracować zarówno nad zakładaniem ogrodu społecznościowego, prowadzeniem portalu informacyjnego, sprawami przestrzeni publicznej, organizacji czasu społeczności, jak i przygotowaniem dokumentów do budżetu obywatelskiego, zgłoszeniem inicjatywy lokalnej. Najważniejsze, aby działania prowadzić we współpracy z władzą lokalną i mieszkańcami,
  • szansę otrzymania mikrograntu (500 zł) na pokrycie kosztów realizacji działań,
  • synergię – pomagamy Wam realizować plan w duchu partycypacji. Co to znaczy? Z wykorzystaniem praw, jakie macie jako mieszkańcy, oraz we współpracy z władzą lokalną i otoczeniem,
  • kontakty – wchodząc w nasze środowisko poznacie ludzi, którzy robią rzeczy podobne do Was, mierzą się z podobnymi problemami. Nic cenniejszego niż uczyć się wzajemnie od siebie, dowiadywać, jak inny rozwiązali to, z czym się zmagamy,
  • materiały informacyjno-promocyjne. Dużo broszur, plakatów i materiałów tworzonych też z Waszym udziałem. Wszystko za darmo! A potrafimy nawet nakręcić film!
  • szansę na nagrodę SuperSamorząd Fundacji Batorego, która otwiera drzwi do kolejnych sojuszników Waszych działań, bycia autorytetem dla innych, zaufania, że to, co robicie, robicie najlepiej.

Mamy doświadczenie pracy w warunkach pandemii i wiemy, że w covid nam wychodzi. Ubiegłą edycję skończyło ponad 120 grup. Stawiamy na uczestników – po 15 latach działania Masz Głos są wśród nich eksperci i chętnie korzystamy z ich pomocy. Mamy wiedzę, jak zmieniać świat lokalnie. Dotarliśmy już do 1275 miejscowości w całej Polsce.

Dołącz i zaproś do Masz Głos takich jak Ty! Pobierz plakat – plik PDF (37 KB) i zawieś w swojej okolicy!

Masz Głos zdalnie, Masz Głos realnie. Działaj lokalnie!

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
15 lutego 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 23:59
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.