Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Stowarzyszenie Kre-Aktywni
Łódź, Polska
24 lutego 2021, 00:00
24 lutego 2021, 00:00 - 29 września 2021, 23:59
Bezpłatne

Senior Internet Cafe to projekt dla seniorów, którzy chcą podszkolić swoje kompetencje cyfrowe i umiejętność korzystania z Internetu. W ramach naszego projektu, osoby +55 będą mogły wziąć udział w szkoleniach podzielonych na bloki tematyczne, podczas których będziemy uczyć ich jak założyć e-puap czy wykorzystać e-receptę. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Unii Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.

Reklama

Senior Internet Cafe to projekt, którego pomysłodawcami są nasi wolontariusze. Połączyli oni to, co lubią najbardziej – pomoc innym oraz pracę z komputerami. Tak powstał projekt Senior Internet Cafe, czyli działanie skierowane dla seniorów, którzy chcą podszkolić swoje kompetencje cyfrowe. W ramach projektu seniorzy będą mogli wziąć udział w:

Jeśli interesuje Cię powyższy opis, to skontaktuj się z nami. Możliwości jest parę:

1) Telefonicznie: 605420320

2) Mailowo: kreaktywni@onet.pl

3) Osobiście: ul. Sienkiewicza 55, 90-009 Łódź

Obecnie prowadzimy rekrutację na szkolenia. Nie znamy dokładnych dat szkoleń. Zostaną one wyznaczone po zdjęciu części obostrzeń. Wtedy wszyscy zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o terminach.

Projekt „Senior Internet Cafe” realizowany jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Unii Europejskiej.

Spotkania w Senior Internet Cafe, czyli w utworzonej przez nas kafejce dla seniorów. W ramach projektu przeprowadzimy kilka spotkań integracyjnych, nie o charakterze warsztatowym. Będziemy na nich rozwiązywać wasze problemy związane z obsługą komputera, a także zorganizujemy quizy z nagrodami, dotyczące materiału, którego nauczycie się podczas warsztatów.

Spotkaniach z komputerem, czyli warsztatach z obsługi komputera czy też laptopa oraz wszystkich funkcji, które nam oferuje. Zorganizujemy najpierw spotkania o tematyce ogólnej – podstawowe czynności, jeśli chodzi o korzystanie z komputera. Następnie przeprowadzimy spotkania, w ramach których dotkniemy następującej tematyki: zakupy przez Internet, Bezpieczeństwo w sieci, zdrowie on-line, bankowość elektroniczna, rozrywka i integracja przez Internet. Przyjmujemy wszystkich, niezależnie od poziomu. Nie warto się bać!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
24 lutego 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
29 września 2021, 23:59
Miejsce:
Stowarzyszenie Kre-Aktywni
Łódź, Polska
Organizator:
Stowarzyszenie Kre-Aktywn
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.