Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pomoc psychologiczna i coaching - skorzystaj ze wsparcia i rozwoju, pomagając dzieciakom w Syrii!

Reklama
Cała Polska
8 marca 2021, 08:00
8 marca 2021, 08:00 - 30 czerwca 2021, 20:00
Bezpłatne

Centrum Rozwoju i Terapii CAMINO, prowadzone przez Stowarzyszenie MISSIO QUOTIDIANA wspólnie ze Stowarzyszeniem Dom Wschodni - Domus Orientalis, chce wesprzeć Centrum Wsparcia Psychologicznego i Rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnością w Aleppo. W związku z tym zapraszamy na konsultacje psychologiczne, terapię i coaching w zamian za dowolną darowiznę dla dzieciaków w Syrii.

Autor/źródło: Photo by Tim Gouw on Unsplash

Reklama

Wspaniała pani psycholog dr Binan Kayali prowadzi Centrum Wsparcia Psychologicznego i Rehabilitacji dla ok. 200 dzieci z niepełnosprawnością w Aleppo w Syrii. Pracujący tam terapeuci wkładają mnóstwo serca, aby zapewnić jak najlepszą opiekę, edukację i terapię dzieciakom, które dotknięte są nie tylko niepełnosprawnością, lecz także wojenną traumą i ubóstwem.

Sytuacja finansowa ośrodka jest bardzo trudna, dlatego Centrum Rozwoju i Terapii CAMINO, prowadzone przez Stowarzyszenie MISSIO QUOTIDIANA, chce go wesprzeć za pośrednictwem zaprzyjaźnionego łódzkiego Stowarzyszenia Dom Wschodni (więcej o Centrum na stronie Domu Wschodniego: http://domwschodni.pl/pl/post/centrum-wsparcia-psychologicznego-i-rehabilitacji-doktor-binan-kayali-wsparcie-dla-dzieci-z-autyzmem-i-zespolem-downa).

W związku z tym zapraszamy na konsultacje psychologiczne, terapię i coaching w zamian za dowolną darowiznę dla dzieciaków z Aleppo. Więcej o nas i o tym, jak pomagamy, przeczytacie na naszej stronie: https://camino.org.pl/o-nas-2/ Prosimy o zgłoszenia mailowe do 5 marca. Spotkania będą odbywać się online lub w siedzibie Domu Wschodniego przy ul. Piotrkowskiej 80 w Łodzi.

Zgłoszenia na terapię/konsultacje psychologiczne: agni.matera@gmail.com

Zgłoszenia na coaching: agnieszkabocian@gmail.com

W tytule maila napisz: Wsparcie dla Aleppo

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
5 marca 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
8 marca 2021, 08:00
Zakończenie wydarzenia:
30 czerwca 2021, 20:00
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.