Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
W zeszły poniedziałek, 00:00
12 kwietnia 2021, 00:00 - 28 maja 2021, 23:59
Bezpłatne

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu dot. umiejętności korzystania z mediów, podczas którego nauczysz się, jak właściwie czytać wiadomości medialne. Chroń się przed fałszywymi wiadomościami i wprowadź zmiany w swojej społeczności. Rekrutacja trwa do 26 marca 2021.

Media Literacy Online Training

Autor/źródło: American Councils Poland

Reklama

Do 26-ego marca American Councils prowadzi rekrutację uczestników do udziału w bezpłatnym szkoleniu Media Literacy & Combating DisinformationProjekt realizowany przy współpracy z Ambasadą Amerykańską w Polsce ma na celu popularyzację konceptu krytycznego korzystania ze środków masowego przekazu i rozpoznawania fałszywych informacji w mediach. 

Podczas sześciu sesji szkoleniowych online uczestnicy otrzymają możliwość zdobycia gruntownej wiedzy i kompetencji w dziedzinie media literacy. Szkolenia będą realizowane w języku angielskim oraz będą prowadzone przez doświadczonych trenerów z USA.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Trening skierowany jest do osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejszą znajomość tematu. Przy wyborze uczestników brane pod uwagę będzie ich zaangażowanie społeczne oraz pomysł na wykorzystanie wiedzy i kompetencji zdobytych podczas szkolenia we własnych projektach. 

Uczestnicy mają możliwość wyboru jednego z dwóch cykli szkoleniowych:

  • Cykl I - 12-30 kwietnia 2021
  • Cykl II - 10-28 maja 2021

Sesje będą się odbywać 2 razy w tygodniu na platformie Zoom w godz. od 17:00 do 18:30.

Więcej informacji na temat media literacy, projektu i procesu aplikacji znaleźć można na stronie American Councils a także na Facebook’u AC.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
26 marca 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
W zeszły poniedziałek, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
28 maja 2021, 23:59
Miejsce:
Szkolenie odbędzie się online.
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.