Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Warszawa, Polska
26 marca 2021, 11:00
26 marca 2021, 11:00 - 6 września 2021, 12:00
Bezpłatne

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich organizuje bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do poniedziałku 15 marca 2021.

Szkoła Fundraisingu FAOO

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich

Reklama

Udział w zajęciach to okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, a także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami zajmującymi się fundraisingiem.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych. Jednym z najważniejszych elementów nauki jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość skonsultowania ich z osobami prowadzącymi zajęcia.

Tematy szkoleń:

  • Wprowadzenie do fundraisingu
  • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
  • Marketing i komunikacja w fundraisingu
  • Planowanie kampanii fundraisingowej

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 14-15 kwietnia 2021, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021. W związku z sytuacją pandemiczną organizator szkoły zastrzega sobie prawo do organizacji zajęć w formie zdalnej.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych.

Jak się zgłosić?

Do poniedziałku 15 marca 2021 należy wypełnić i wysłać formularz online za pośrednictwem strony www.faoo.pl. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 22 marca 2021.

Więcej informacji?

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
26 marca 2021, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
6 września 2021, 12:00
Miejsce:
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.