Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama

Warszawa, Polska

26 marca 2021, 11:00

26 marca 2021, 11:00 - 6 września 2021, 12:00

Bezpłatne

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich organizuje bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do poniedziałku 15 marca 2021.

Szkoła Fundraisingu FAOO

Szkoła Fundraisingu FAOO

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
Reklama

Udział w zajęciach to okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, a także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami zajmującymi się fundraisingiem.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych. Jednym z najważniejszych elementów nauki jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość skonsultowania ich z osobami prowadzącymi zajęcia.

Tematy szkoleń:

 • Wprowadzenie do fundraisingu
 • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
 • Marketing i komunikacja w fundraisingu
 • Planowanie kampanii fundraisingowej

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 14-15 kwietnia 2021, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021. W związku z sytuacją pandemiczną organizator szkoły zastrzega sobie prawo do organizacji zajęć w formie zdalnej.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych.

Jak się zgłosić?

Do poniedziałku 15 marca 2021 należy wypełnić i wysłać formularz online za pośrednictwem strony www.faoo.pl. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 22 marca 2021.

Więcej informacji?

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  26 marca 2021, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  6 września 2021, 12:00
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.