Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Nabór do nowej grupy wsparciowo – terapeutycznej online - START maj 2021

Reklama
Cała Polska
7 kwietnia 2021, 00:00
7 kwietnia 2021, 00:00 - 7 lipca 2021, 23:59
Płatne

Zapraszamy osoby, które doświadczają bądź doświadczyły kryzysu w związku, zdrady, rozstały się z partnerem, żyją w ciągłym napięciu, mają trudności w stawianiu granic, emocjonalnym dbaniu o siebie, do udziału w grupie wsparciowo – terapeutycznej.

Reklama

Zapraszamy osoby, które doświadczają bądź doświadczyły kryzysu w związku, zdrady, rozstały się z partnerem, żyją w ciągłym napięciu, mają trudności w stawianiu granic, emocjonalnym dbaniu o siebie, do udziału w grupie wsparciowo – terapeutycznej. 

W trakcie cotygodniowych spotkań będziemy wspólnie przyglądać się swoim schematom, które mogą się przyczyniać do powielania i odtwarzania w życiu tego, czego za wszelką cenę chcielibyśmy uniknąć. 

Będziemy próbowali odpowiedzieć  na pojawiające się podczas spotkań pytania dotyczące samych siebie, swoich wyborów, motywów, często nieświadomych  pozostawania w relacji, która przysparza cierpienia. Takie sytuacje często wiążą się z tym, że trudno podjąć decyzję o rozstaniu, a jednocześnie niemożliwe wydaje się pozostanie w niej. Ponoszone koszty emocjonalne są wysokie. Trudności ze snem, objawy psychosomatyczne, spadek odporności, zaburzenia odżywiania. To są skutki przewlekłego stresu, którego źródłem może być trudna relacja. 

W tej wspólnej przestrzeni popracujemy także nad spadkiem, który otrzymaliśmy od naszych przodków. Rzecz jasna nie chodzi tu o jakieś dziedzictwo w dosłownym znaczeniu, ale to wszystko co przejęliśmy w procesie wychowania i traktujemy jak nasze własne. To są przekonania, mity, tajemnice rodzinne, które oddziałują na nas w życiu i często przejawia się to w jakimś rodzaju powtórzenia, odtworzenia historii rodzinnej bądź jej fragmentu. 

Grupa kierowana jest do kobiet i mężczyzn 
Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek w godzinach 18:30-20:00 poprzez platformę ZOOM 
Rozpocznie się w maju 2021 i będzie trwała do maja 2022 
Koszt spotkania 90 zł, płatne z góry za cały miesiąc 
Grupa ma charakter półotwarty tzn. można do niej dołączyć w trakcie trwania. 

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację kwalifikującą, koszt 100 zł 

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie: 733 563 311 i mailowo: twojpsycholog2@gmail.com 

Grupę poprowadzi: Dorota Wojciechowska: psycholog, psychoterapeuta

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
7 kwietnia 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
7 lipca 2021, 23:59
Miejsce:
Internet
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.