Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Cykl wykładów online „Priorytety współpracy europejskiej”: Międzynarodowa współpraca partnerska
Creative Europe Desk Polska zaprasza do udziału w pierwszym w tym roku spotkaniu online w ramach cyklu wykładów eksperckich „Priorytety współpracy europejskiej”! Spotkanie odbędzie się w formie webinarium w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku w godzinach 11.00-12.30.
Celem cyklu wykładów online „Priorytety współpracy europejskiej” jest podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy potencjalnych wnioskodawców, dotyczącej priorytetów komponentu Kultura w programie Kreatywna Europa. Każde ze spotkań dotyczy wybranego priorytetu – m.in. zielonej transformacji sektora kultury, włączania społecznego poprzez kulturę i sztukę, wykorzystania technologii w kulturze. Nasi eksperci opowiadają o wybranych zagadnieniach i przedstawiają najlepsze praktyki z danego obszaru tematycznego.
Mamy nadzieję, że wykłady zainspirują Państwa do realizacji projektów ze wsparciem programu Kreatywna Europa.
Współpraca międzynarodowa oparta na zrównoważonym i realnym partnerstwie to podstawa projektów realizowanych ze wsparciem programu Kreatywna Europa komponent Kultura. Jest istotna nie tylko ze względu na aspekty organizacyjne i zarządzania projektem, lecz również ze względu na wkład i zaangażowanie wszystkich partnerów i grup ich odbiorców, stworzenie wszystkim partnerom przestrzeni do dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i pomysłami, i wzajemnego uczenia się od siebie. Wreszcie, współpraca partnerska umożliwia stworzenie „nowej jakości” – nowego, wspólnego projektu, którego żaden z partnerów nie byłby w stanie wymyślić i zrealizować samodzielnie.
Wykład ekspercki Agnieszki Dadak „Kreatywne partnerstwa w kulturze. Jak zostać fanem/fanką międzynarodowej współpracy partnerskiej” poświęcony będzie budowaniu jakościowych partnerstw międzynarodowych i zasadom międzynarodowej współpracy partnerskiej.
Spotkanie odbędzie się w formie webinarium w czwartek 22 kwietnia 2021 roku w godzinach 11.00-12.30.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Zapisy na spotkanie przyjmujemy do dnia 21 kwietnia br. (środa) do godziny 17.00 bądź do wyczerpania miejsc:
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora: Cykl wykładów