Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Cykl wykładów online „Priorytety współpracy europejskiej”: Międzynarodowa współpraca partnerska

Reklama
Cała Polska
W czwartek, 11:00 - 23:59
22 kwietnia 2021
Bezpłatne

Creative Europe Desk Polska zaprasza do udziału w pierwszym w tym roku spotkaniu online w ramach cyklu wykładów eksperckich „Priorytety współpracy europejskiej”! Spotkanie odbędzie się w formie webinarium w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku w godzinach 11.00-12.30.

Autor/źródło: Photo by rawpixel on Unsplash

Reklama

Celem cyklu wykładów online „Priorytety współpracy europejskiej” jest podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy potencjalnych wnioskodawców, dotyczącej priorytetów komponentu Kultura w programie Kreatywna Europa. Każde ze spotkań dotyczy wybranego priorytetu – m.in. zielonej transformacji sektora kultury, włączania społecznego poprzez kulturę i sztukę, wykorzystania technologii w kulturze. Nasi eksperci opowiadają o wybranych zagadnieniach i przedstawiają najlepsze praktyki z danego obszaru tematycznego.
Mamy nadzieję, że wykłady zainspirują Państwa do realizacji projektów ze wsparciem programu Kreatywna Europa.

Współpraca międzynarodowa oparta na zrównoważonym i realnym partnerstwie to podstawa projektów realizowanych ze wsparciem programu Kreatywna Europa komponent Kultura. Jest istotna nie tylko ze względu na aspekty organizacyjne i zarządzania projektem, lecz również ze względu na wkład i zaangażowanie wszystkich partnerów i grup ich odbiorców, stworzenie wszystkim partnerom przestrzeni do dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i pomysłami, i wzajemnego uczenia się od siebie. Wreszcie, współpraca partnerska umożliwia stworzenie „nowej jakości” – nowego, wspólnego projektu, którego żaden z partnerów nie byłby w stanie wymyślić i zrealizować samodzielnie.

Wykład ekspercki Agnieszki Dadak „Kreatywne partnerstwa w kulturze. Jak zostać fanem/fanką międzynarodowej współpracy partnerskiej” poświęcony będzie budowaniu jakościowych partnerstw międzynarodowych i zasadom międzynarodowej współpracy partnerskiej.

Spotkanie odbędzie się w formie webinarium w czwartek 22 kwietnia 2021 roku w godzinach 11.00-12.30.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zapisy na spotkanie przyjmujemy do dnia 21 kwietnia br. (środa) do godziny 17.00 bądź do wyczerpania miejsc:

FORMULARZ ZAPISU

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora: Cykl wykładów

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
21 kwietnia 2021, 17:00
Początek wydarzenia:
W czwartek, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 23:59
Organizator:
Creative Europe Desk Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.