Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Łódź, Polska
13 kwietnia 2021, 00:00
13 kwietnia 2021, 00:00 - 31 lipca 2021, 23:59
Bezpłatne

"Korepetycje dla dziadka i babci" to projekt mający na celu poprawę kompetencji cyfrowych u seniorów poprzez indywidualne i dopasowane do potrzeb konsultacje. Tematyka konsultacji jest dowolna, porozmawiamy o tym, z czym będzie problem. Projekt jest finansowany ze środków Fundacji PZU.

Reklama

„Korepetycje dla dziadka i babci”

Stowarzyszenie Aktywni.eu w Łodzi zaprasza wszystkich seniorów, którzy chcą swój wolny czas spędzić trochę aktywniej na bezpłatne korepetycje z obsługi komputera lub innego sprzętu elektronicznego, który sprawia Wam problem w ramach projektu „Korepetycje dla dziadka i babci”. Podszkolimy Wasze umiejętności cyfrowe i pomożemy rozwiązać wasze internetowe problemy.

Podczas spotkań możemy poruszyć takie tematy jak bankowość elektroniczna, zakupy przez Internet, kultura on-line, zdrowie przez Internet, komunikacja z rodziną. Nie zamykamy się na żadne zagadnienie. Jeśli macie jakikolwiek inny problem związany z urządzeniami elektronicznymi i ich funkcjami, to śmiało, zgłaszajcie się do nas.

W ramach korepetycje możecie liczyć na całkowicie bezpłatne trzygodzinne spotkanie z jednym z naszych doświadczonych trenerów.

Zatem nie bójcie się spróbować czegoś nowego w swoim życiu i zgłoście się do nas.
Skontaktować się z nami można na kilka sposobów:

Projekt jest sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

mailowy: aktywni.eu@op.pl

telefoniczny: 506 118 127

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
13 kwietnia 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 lipca 2021, 23:59
Miejsce:
Łódź, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.