Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama

Łódź, Polska

13 kwietnia 2021, 00:00

13 kwietnia 2021, 00:00 - 31 lipca 2021, 23:59

Bezpłatne

"Korepetycje dla dziadka i babci" to projekt mający na celu poprawę kompetencji cyfrowych u seniorów poprzez indywidualne i dopasowane do potrzeb konsultacje. Tematyka konsultacji jest dowolna, porozmawiamy o tym, z czym będzie problem. Projekt jest finansowany ze środków Fundacji PZU.

Reklama

„Korepetycje dla dziadka i babci”

Stowarzyszenie Aktywni.eu w Łodzi zaprasza wszystkich seniorów, którzy chcą swój wolny czas spędzić trochę aktywniej na bezpłatne korepetycje z obsługi komputera lub innego sprzętu elektronicznego, który sprawia Wam problem w ramach projektu „Korepetycje dla dziadka i babci”. Podszkolimy Wasze umiejętności cyfrowe i pomożemy rozwiązać wasze internetowe problemy.

Podczas spotkań możemy poruszyć takie tematy jak bankowość elektroniczna, zakupy przez Internet, kultura on-line, zdrowie przez Internet, komunikacja z rodziną. Nie zamykamy się na żadne zagadnienie. Jeśli macie jakikolwiek inny problem związany z urządzeniami elektronicznymi i ich funkcjami, to śmiało, zgłaszajcie się do nas.

W ramach korepetycje możecie liczyć na całkowicie bezpłatne trzygodzinne spotkanie z jednym z naszych doświadczonych trenerów.

Zatem nie bójcie się spróbować czegoś nowego w swoim życiu i zgłoście się do nas.
Skontaktować się z nami można na kilka sposobów:

Projekt jest sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

mailowy: aktywni.eu@op.pl

telefoniczny: 506 118 127

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  13 kwietnia 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W sobotę, 23:59
 • Miejsce:
  Łódź, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Aktywni.eu
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.