Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Łódź, Polska
W poniedziałek, 09:00
17 maja 2021, 09:00 - 21 maja 2021, 13:00
Bezpłatne

Reprezentujesz łódzkie kadry kultury? Jeśli tak, to Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych zaprasza 17, 19 i 21 maja na warsztaty on-line „Skąd się biorą dobre pomysły?”.

Reklama

„Skąd się biorą dobre pomysły?”, czyli 3 zdalne spotkania, dedykowane wyłącznie kadrom kultury z Łodzi, podczas których nie tylko dowiesz się, ale też nauczysz się, jak wspierać kreatywność zespołową oraz jak zwiększać efektywność spotkań grupowych dedykowanych generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół, Twoja organizacja lub Twoja instytucja – kluczowe kompetencje w czasach zmian, zawirowań i ogólnej niepewności.

O czym konkretnie jest szkolenie?

Szkolenie to przygotowuje uczestników do roli moderatora zespołowych procesów kreatywnych. Jeśli chcesz („od A do Z”) poprowadzić pracę twórczą kilku osób np. wokół takich wyzwań, jak np.:

  • „jakie nowe działania moglibyśmy wprowadzić do naszej oferty?”,

  • „jak moglibyśmy poprawić jakość naszych obecnych działań?”,

  • „jak moglibyśmy poprawić promocję naszych inicjatyw i wydarzeń?”

To dobrze trafiłeś – ten warsztat jest dla Ciebie. Nie będziemysię na nim skupiać na magicznych sztuczkach poprawiających indywidualną kreatywność. Zamiast tego pokażemy Ci konkretne i „twarde” narzędzia, które sprawią, że twórcza praca zespołowa może przynieść naprawdę wartościowy efekt w postaci nowatorskich i dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Szczegółowy program warsztatu znajdziesz na naszej stronie: https://pomysly.squarespace.com/

 Jak będzie wyglądało szkolenie?

Szkolenie zostało podzielone na 3 spotkania warsztatowe prowadzone przy użyciu ZOOMa. Spotkania on-line będą odbywać się 17, 19 i 21 maja 2021 w godz. 9:00 – 13:00.

Dla kogo?

Warsztaty te kierujemy do osób związanych z łódzkimi instytucjami kultury, czy łódzkimi organizacjami pozarządowymi, działającymi w sferze kultury. Jeśli projektujesz lub współtworzysz wydarzenia kulturalne, projekty animacyjne lub działania z zakresu edukacji kulturalnej, to jesteś we właściwym miejscu - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Co jeszcze?

Na zakończenie dostaniesz od nas e-booka, który jest gotowym skryptem prowadzenia zespołowych procesów kreatywnych. Zapewniamy także konsultacje indywidualne z prowadzącym oraz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Zgłoszenie możesz wysłać do 6 maja za pośrednictwem formularza, który znajdziesz na stronie: https://pomysly.squarespace.com/formularz.

Udział bezpłatny!

Więcej informacji na stronie: https://pomysly.squarespace.com/

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Zadanie „Dobre pomysły w kulturze – warsztaty zdalne „Skąd się biorą dobre pomysły?” jest zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
6 maja 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
W poniedziałek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
W piątek, 13:00
Miejsce:
Łódź, Polska
Organizator:
Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.