Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Warsztaty "NASZA ŻYWNOŚĆ. NASZA PRZYSZŁOŚĆ" - Kraków i Wrocław

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska
Jutro, 00:00
13 maja 2021, 00:00 - 19 maja 2021, 23:59
Bezpłatne

Chcesz zaangażować się w kampanię na rzecz odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji żywności oraz przeciwdziałania zmianom klimatu? Poznać ludzi, którzy mają podobną wizję świata jak Ty, wziąć udział w międzynarodowych spotkaniach i razem przyczynić się do zmian społecznych? Masz mniej niż 35? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie!

Chcesz zaangażować się w kampanię na rzecz odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji żywności oraz przeciwdziałania zmianom klimatu? Poznać ludzi, którzy mają podobną wizję świata jak Ty, wziąć udział w międzynarodowych spotkaniach i razem przyczynić się do zmian społecznych? Masz mniej niż 35? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie! Zaangażowanie się w projekt daje również możliwość odbycia stażu w naszej fundacji.

JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ WARSZTATY?

Podczas dwudniowego spotkania online dowiesz się o współzależności produkcji żywności na zmiany klimatu i bioróżnorodność.

Pierwszego dnia eksperci od zmian klimatycznych oraz zrównoważonej produkcji żywności poruszą takie tematy jak: wpływ konwencjonalnego rolnictwa na bioróżnorodność (pestycydy nawozy sztuczne, intensywne rolnictwo), przemysłowa hodowla zwierząt, ślad węglowy i ślad wodny, wpływ diety na klimat, etyczna produkcja żywności z Globalnego Południa, Fairtrade, łańcuch dostaw oraz lokalna i sezonowa żywność.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty dotyczące planowania kampanii społecznych. Wraz z profesjonalną agencją PR przygotujemy Cię do dalszej pracy w projekcie oraz do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie.

Po warsztacie wybierzemy osoby, które wezmą udział w następnym etapie projektu - w międzynarodowych spotkaniach oraz wraz z ekspertami opracują kampanię społeczną, która będzie promowana w Internecie i na terenie UE. Pokryjemy koszty podróży (maksymalnie do kwoty wg. cennika transportu publicznego), noclegu oraz wyżywienia związane z wyjazdami krajowymi oraz zagranicznymi. Podczas spotkań międzynarodowych będziemy posługiwać się językiem angielskim.

Zastrzegamy, że w sytuacji wysokich wskaźników zarażeń warsztaty mogą się odbyć online.

KIEDY I GDZIE?

Takie same warsztaty odbędą się w dwóch miastach w różnych terminach:

Pierwszy dzień warsztatów zaczniemy o godz. 12:00. Warsztaty drugiego dnia potrwają maksymalnie do godz. 17:00

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
https://crm.ekonsument.pl/OurFoodOurFuture

  • W przypadku warsztatów w Krakowie masz czas do 9 maja (niedziela), by wypełnić formularz zgłoszeniowy.
    Najpóźniej do 10 maja damy Ci znać.
  • W przypadku warsztatów we Wrocławiu masz czas do 13 maja (czwartek), by wypełnić formularz zgłoszeniowy.
    Najpóźniej do 14 maja damy Ci znać.

Radzimy nie zwlekać z wysłaniem zgłoszenia do ostatniej chwili.

DLACZEGO WARTO?
Dzięki warsztatom będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie na najlepszą kampanię społeczną. Główną nagrodą w konkursie jest zagraniczna wycieczka (w standardzie zrównoważonego rozwoju).

W razie pytań pisz na adres: maciej@ekonsument.pl

www.ekonsument.pl 
www.facebook.com/kupujodpowiedzialnie

Spotkania odbędą się w ramach projektu "Nasza żywność. Nasza przyszłość" współfinansowanego ze środków Fundacji "Drzewo i Jutro" oraz Unii Europejskiej.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
19 maja 2021, 23:59
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.