Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Europejski Korpus Solidarności dla organizacji działających na rzecz seniorów

Reklama
Cała Polska
za 2 miesiące
12 lipca 2021, 10:00
Bezpłatne

Czy szukacie kreatywnej osoby do pomocy? Realizujecie projekty, w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie “dodatkowych” rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą instytucję? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

EKS on tour

Autor/źródło: www.eks.org.pl

Reklama

Zapraszamy pracowników i przedstawicieli instytucji działających w obszarze kultury na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań.

Na spotkanie zaprosimy gości z innych organizacji które również są zainteresowane Programem i mogą podzielić się swoimi wrażeniami.

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Termin: 12 lipca 2021r. g.10.00

Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2021/

Gorąco zapraszamy :)

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
12 lipca 2021, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
12 lipca 2021, 13:00
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.