Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Między Lwem a Pogromcą. Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych

Reklama
Cała Polska
11 czerwca 2021, 10:00
11 czerwca 2021, 10:00 - 13 października 2021, 14:30
Płatne

Fundacja ETOH zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu „Między Lwem a Pogromcą. Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych w praktyce realizatorów programów profilaktycznych”. Szkolenie obejmuje 80 godz. dydaktycz. zajęć i jest skierowane do przedstawicieli grup zawodowych realizujący działania w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych (np. profilaktycy, pedagodzy, psycholodzy, nauczyciele, wychowawcy). Opłata szkoleniowa to 170 zł.

Autor/źródło: Photo by Sincerely Media on Unsplash

Reklama

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej z zachowaniem aktualnych zasad sanitarno-epidemiologicznych związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Projekt jest dofinansowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia, w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Szczegóły i zapisy na szkolenie na stronie internetowej www.etoh.edu.pl, w zakładce aktualności.

Informacje o projekcie można uzyskać w Centrum Edukacyjnym Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH: tel.  22/836 80 89, tel. 22/439 03 11; e-mail: profilaktyka@etoh.edu.pl

Pliki do pobrania

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
4 czerwca 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
11 czerwca 2021, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
13 października 2021, 14:30
Miejsce:
Fundacja ETOH ul. Mszczonowska 6 Warszawa, dzielnica Wola
Organizator:
Fundacja ETOH
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.