Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska

26 maja 2021, 00:00

26 maja 2021, 00:00 - ...

Bezpłatne

Wysyłasz wolontariuszy za granicę? Szukasz uczestników do projektów? Poszukujesz stażystów lub uczestników szkoleń? Opublikuj swoją informację na nowej stronie Eurodesk Polska, a trafi ona do tysięcy młodych ludzi w Polsce.

Dlaczego jeszcze warto publikować na naszej stronie? Eurodesk Polska to jedna z bardziej rozpoznawalnych sieci informacyjnych w Polsce. Publikując ofertę zwiększasz jej wiarygodność i masz pewność, że trafiasz do jednej z następujących grup odbiorców: młodych ludzi poszukujących możliwości rozwoju, beneficjentów projektów krajowych i międzynarodowych, organizacji młodzieżowych i instytucji działających na rzecz młodzieży. Najciekawsze oferty będą promowane na stronie głównej eurodesk.pl, w newsletterach i w mediach społecznościowych. Dodatkowo organizacje publikujące najwięcej otrzymają gadżety i dostęp do internetowych narzędzi opracowanych przez Krajowe Biuro Eurodesk Polska.

Oferty i ogłoszenia publikowane na eurodesk.pl powinny mieć charakter niekomercyjny. Możesz je publikować bezpłatnie, ale wcześniej musisz się zarejestrować – cała procedur trwa kilka minut. Po weryfikacji Twoja organizacja otrzyma dostęp do „Strefy publikatorów” i będzie mogła zamieszczać dowolną ilość ofert.

Kto może publikować na naszej stronie? W pierwszej kolejności organizacje i instytucje szukające – także na ostatnią chwilę! – wolontariuszy, stażystów, uczestników do krajowych i międzynarodowych projektów, szkoleń, wydarzeń. Do współpracy zapraszamy też podmioty komercyjne (np. oferujące staże dla młodzieży).

Szczegółowe informacje o współpracy i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Eurodesk Polska.

UWAGA: Eurodesk Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie online poświęcone publikowaniu ofert i ogłoszeń na stronie internetowej eurodesk.pl. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 10:00, szczegóły dostępne pod linkiem: https://www.eurodesk.pl/wez-udzial/jak-publikowac-na-eurodesk-pl

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.