Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Szkolenie z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

Reklama
Lublin, Polska
We wtorek, 09:00 - 12:00
29 czerwca 2021
Bezpłatne

Biuro Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublina zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na szkolenie z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2021 r. w godzinach 9.00-12.00 on-line na platformie zoom.

Autor/źródło: pixabay.com, CC0

Reklama

Podczas szkolenia omówione zostaną wymagania ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w kontekście organizacji pozarządowych. Szkolenie obejmie wdrożenie do ustawy, obowiązki jakie organizacje pozarządowe będą realizować, rozwiązania jakie można wdrożyć w strukturach swojej organizacji.  

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 czerwca 2021 r. Następnie na zgłoszony adres e-mail zostanie wysłany link do udziału w spotkaniu on-line. Szkolenie jest organizowane przez Urząd Miasta Lublin we współpracy ze Stowarzyszeniem "Otwieracz". 

Spotkanie potrwa 3 godziny zegarowe. Szkolenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu: tel 81 466 2555 lub ngo@lublin.eu

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
15 czerwca 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
We wtorek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 12:00
Miejsce:
Lublin, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.