Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

„Reintegrator zawodowy 2021” - szkolenia dla kadry warsztatów terapii zajęciowej

Reklama
Cała Polska

22 czerwca 2021, 00:00

22 czerwca 2021, 00:00 - 31 marca 2022, 23:59

Bezpłatne

Jesteś pracownikiem WTZ? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu współfinansowanych ze środków PFRON w ramach projektu „Reintegrator zawodowy 2021”. Szkolenie ma na celu zapoznanie pracowników warsztatów terapii zajęciowej z narzędziami umożliwiającymi skuteczną realizację procesu aktywizacji zawodowej uczestników WTZ.

Reklama

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach współfinansowanych ze środków PFRON w ramach projektu „Reintegrator zawodowy 2021” dla kadry warsztatów terapii zajęciowej.

Temat szkolenia: „Wdrożenie modelu aktywizacji zawodowej dla warsztatów terapii zajęciowej”.

Co obejmuje szkolenie?

 • Obszerną wiedzę dotyczącą wielu aspektów aktywizacji zawodowej i zatrudnienia Osoby z Niepełnosprawnością – m.in. motywację uczestnika do pracy, charakterystykę potrzeb lokalnego rynku pracy, wprowadzenie do zespołu czy nawiązanie dobrego kontaktu z pracodawcą
 • Część praktyczną, w której zostaną omówione realne sytuacje i problemy związane z wdrażaniem uczestnika WTZ na rynek pracy
 • Kontakt do Eksperta, któremu w okresie realizacji projektu (tj. do końca marca 2022 r) będzie można zadawać pytania związane z tematyką szkolenia
 • Certyfikat ukończenia szkolenia oraz pendrive z materiałami szkoleniowymi, długopis i notatnik

Kto może wziąć udział w szkoleniu i jak się na nie zapisać?

 1. Uczestnikiem szkolenia może być osoba wykonująca pracę w WTZ na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie. 
  Z jednego warsztatu terapii zajęciowej zgłoszonych może być nie więcej niż 4 uczestników.
 2. Każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić imienne zgłoszenie do udziału w szkoleniu oraz dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu w WTZ potwierdzone przez kierownika placówki. 
  Wzór zgłoszenia można otrzymać kontaktując się z nami poprzez adres: biuro@faz.org.pl  lub klikając w przycisk "Zgłoś chęć udziału w szkoleniu" znajdującym się pod opisem wydarzenia.
 3. Skan imiennego zgłoszenia należy przesłać na adres: biuro@faz.org.pl
 4. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc jest ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizowanych będzie 16 szkoleń – po jednym na każde województwo. O terminach nadchodzących szkoleń będziemy informować na stronie http://www.faz.org.pl/ oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/fundacjaaktywnoscizawodowej/

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  22 czerwca 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 marca 2022, 23:59
 • Organizator:
  Fundacja Aktywności Zawodowej
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.