Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska

za 4 miesiące

3 listopada 2021, 15:00

Bezpłatne

Zgłaszają się do Was młode osoby, które szukają dodatkowego zajęcia? Ciekawi Was z jakich projektów unijnych mogą skorzystać młodzi ludzie? Czy szukacie kreatywnej osoby do pomocy? Realizujecie projekty, w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie “dodatkowych” rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

EKS on tour

Autor/źródło: eks.org.pl

Reklama

Zapraszamy przedstawicieli i pracowników organizacji młodzieżowych oraz studenckich na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności. Europejski Korpus Solidarności to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań. 

Na spotkanie zaprosimy gości z innych organizacji które również są zainteresowane Programem i mogą podzielić się swoimi wrażeniami.

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Termin: 3 listopada 2021r. g.15.00

LINK do rejestracji na spotkanie.

Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2021/

Gorąco zapraszamy :)

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  3 listopada 2021, 15:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  3 listopada 2021, 18:00
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.