Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
10 czerwca 2021, 00:00
10 czerwca 2021, 00:00 - 31 lipca 2021, 23:59
Bezpłatne

Ruszył nabór do trzeciej edycji Szkoły Europejskiej. W projekcie mogą wziąć udział studenci i uczniowie szkół średnich w wieku 18-24 lat. Tym razem zajęcia odbędą się w formule online jesienią br. Inicjatywa Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Europejskiej Akademii Dyplomacji ma poszerzać wiedzę na temat wspólnoty oraz prezentować możliwości rozwoju kariery w instytucjach unijnych.

Autor/źródło: Photo by Icons8 team on Unsplash

Reklama

Szkoła Europejska to wyjątkowa propozycja dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką Unii Europejskiej i różnymi obszarami jej funkcjonowania. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkać osoby związane zawodowo z instytucjami Unii Europejskiej, poznać tajniki różnych obszarów polityki europejskiej oraz porozmawiać o współczesnych wyzwaniach stojących przed UE. W programie znajdą się również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych. 

Szkoła Europejska stanowi zarówno świetny wstęp do nauki o Unii Europejskiej, jak i platformę do pogłębiania zdobytej dotychczas wiedzy. Trenerzy dopasowują program poszczególnych zajęć do możliwości, doświadczeń  i zainteresowań uczestników, poświęcając również część prowadzonych szkoleń na dyskusję i wymianę spostrzeżeń.

Zajęcia w ramach najbliższej edycji odbędą się online jesienią 2021 roku (październik/listopad 2021). 30 godzin zajęć podzielonych będzie na cztery bloki po dwa dni każdy, przeważnie w weekendy.

Program jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych studentów oraz uczniów szkół średnich w wieku 18-24. Rekrutacja uczestników następuje na podstawie motywacji i przygotowania indywidualnego projektu kampanii informacyjnej. Szczegółowe informacje o zadaniu rekrutacyjnym, sposobie zapisów i wyborze uczestników wraz z regulaminem znajdują się na stronie Akademii Dyplomacji oraz na stronie PKE.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń upływa 31 lipca.

Dodatkowe informacje: Europejska Akademia Dyplomacji, tel. (+48 22) 378 11 97, e-mail: szkolenia@diplomats.pl

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
10 czerwca 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 lipca 2021, 23:59
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.