Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Szkolenie dla kadry WTZ z woj. podlaskiego w ramach projektu "Reintegrator zawodowy 2021"

Reklama
Sala konferencyjno-szkoleniowa Radziwonika 12
Białystok, Polska, ul. Radziwonika 12
Dziś, 08:00 - 16:00
23 czerwca 2021
Bezpłatne

Jesteś pracownikiem WTZ z województwa podlaskiego? Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym szkoleniu współfinansowanych ze środków PFRON w ramach projektu „Reintegrator zawodowy 2021”. Liczba miejsc ograniczona!

Reklama

Zapraszamy na szkolenie, które dedykowane jest pracownikom warsztatów terapii zajęciowej z województwa podlaskiego.

Tematem przewodnim szkolenia jest WDROŻENIE MODELU AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ DLA WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ. Szkolenie odbędzie się w środę 23 czerwca 2021 r. w godzinach 8:00-16:00.

Szkolenie ma na celu zapoznanie pracowników warsztatów terapii zajęciowej z narzędziami umożliwiającymi skuteczną realizację procesu aktywizacji zawodowej uczestników WTZ. Projekt objęty jest monitoringiem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zakresie aktywności warsztatów terapii zajęciowej oraz wprowadzania uczestników na rynek pracy.

Szkolenie odbędzie się w Białymstoku w Sali konferencyjno-szkoleniowej Radziwonika 12 przy ulicy Radziwonika 12, a w związku z obecnymi obostrzeniami epidemicznymi szkolenie zostanie przeprowadzone z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności (zasłanianiem ust i nosa, utrzymaniem bezpiecznej odległości między uczestnikami oraz dezynfekcją rąk). Szkolenie jest bezpłatne.

W załączniku znajduje się szczegółowy program szkolenia oraz deklaracja udziału. Jeśli zdecydują się Państwo na udział, prosimy o odesłanie wypełnionych deklaracji - w temacie wiadomości zwrotnej prosimy wpisać datę szkolenia i województwo.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe: pendrive z nagranymi materiałami, długopis i notatnik oraz dyplom potwierdzający udział w szkoleniu (materiały przesłane zostaną Pocztą Polską na wskazany w zgłoszeniu adres placówki).

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
21 czerwca 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
Dziś, 08:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 16:00
Miejsce:
Sala konferencyjno-szkoleniowa Radziwonika 12
Białystok, Polska
ul. Radziwonika 12
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.