Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Cała Polska

9 sierpnia 2021, 00:00

9 sierpnia 2021, 00:00 - 15 sierpnia 2021, 23:59

Bezpłatne

Poznaj ciekawe metody edukacyjne i wzbogać swój warsztat pracy dzięki szkoleniu "Edukacja zdrowotna inaczej"!

Reklama

Szkolenie kierowane jest do nauczycieli oraz edukatorów z Polski i Norwegii. Odbędzie się w Milówce, a potrwa od 9 do 15 sierpnia. Podczas treningu odbędą się sesje poświęcone edukacji pozaformalnej, edukacji zdrowotnej, praktycznego zastosowania modułów edukacyjnych stworzonych w ramach projektu StartNow+, wykorzystywanych nie tylko na zajęciach o zdrowiu. Szkolenie będzie także okazją do wymiany dobrych praktyk oraz networkingu.

Trening jest realizowany w ramach projektu StartNow+, którego celem jest poprawa jakości edukacji zdrowotnej młodzieży oraz upowszechnianie metod pozaformalnych w pracy z młodzieżą.

Koszty zakwaterowania, jedzenia oraz treningu pokrywane są przez organizatora, w ramach projektu finansowanego z Funduszy EOG.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia na maila international.hopp@gmail.com, liczba uczestników ograniczona.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.