Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

IV Kongres Edukacji | 30 września 2021 roku o godz. 12:00 w formule online

Reklama
Cała Polska

za 7 dni

30 września 2021, 12:00

Bezpłatne

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na IV Kongres Edukacji, który odbędzie się 30 września 2021 roku o godz. 12:00 w formule online. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: NOWE PERSPEKTYWY. SZERSZE HORYZONTY ERASMUS+ | EKS 2021-2027

Reklama

Problematyka IV Kongresu Edukacji będzie się koncentrować na możliwościach, jakie pojawią w programach zarządzanych przez Narodową Agencję Programów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Punktem odniesienia do przygotowania programu Kongresu będą priorytety przedstawione przez Komisję Europejską: transformacja cyfrowa, uczestnictwo w życiu demokratycznym, włączanie
i różnorodność oraz środowisko i walka ze zmianą klimatu.

Podczas Kongresu będziemy celebrować jubileusz 20-lecia konkursu European Language Label. W ramach Europejskiego Dnia Języków zaprosimy na sesje tematyczne poświęcone nauce języków obcych oraz wręczymy nasze najważniejsze nagrody edukacyjne przyznane w konkursie EDUinspiracje, oraz w konkursach Komisji Europejskiej: European Language Label i European Innovative Teaching Awards.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  30 września 2021, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 września 2021, 15:30
 • Miejsce:
  online
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.