Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama

Kraków, Polska

W zeszły czwartek, 09:00

22 lipca 2021, 09:00 - 27 lipca 2021, 13:00

Bezpłatne

Przyznaj, że nieraz zastanawiałeś/zastanawiałaś się, skąd biorą się pomysły, a w szczególności te dobre 💡

Reklama

Zajrzyj na stronę: https://dobrepomysly.grwebsite.com/

Na interaktywnym szkoleniu on-line dowiesz się, jak wspierać kreatywność zespołową oraz jak zwiększać efektywność spotkań grupowych dedykowanych generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół lub Twoja organizacja – kluczowe kompetencje w czasach zmian, zawirowań i ogólnej niepewności.

🤔 O czym konkretnie jest szkolenie?
Szkolenie nie ma na celu poszerzenia Twojej kreatywności rozumianej, jako indywidualna zdolność do posiadania wystrzałowych pomysłów. Ma ono na celu nauczenia Cię konkretnych narzędzi, które pomogą zorganizować Ci odpowiednio Twoją pracę i przez to pozytywnie wpłynąć na jakość opracowywanych przez Ciebie rozwiązań.

💻 Jak będzie wyglądało szkolenie?
Szkolenie zostało podzielone na 3 spotkania webinaryjne prowadzone przy użyciu ZOOMa. Spotkania on-line będą odbywać się 22, 23 i 27 lipca 2021 w godz. 9-13.

🙋‍♀ Dla kogo?
Szkolenie to kierujemy głównie do osób mieszkających w Krakowie, pracujących na rzecz dobra wspólnego, społecznego, czy publicznego. Jesteś zaangażowany w prace jakiejś organizacji pozarządowej, pracujesz jako urzędnik we władzach samorządowych, jesteś członkiem nieformalnej grupy lokalnej, czy może aspirującym lub młodym politykiem? To szkolenie dla Ciebie!
Na zakończenie dostaniesz od nas e-booka 📖, który jest gotowym skryptem prowadzenia zespołowych procesów kreatywnych. Zapewniamy także konsultacje indywidualne z prowadzącym między webinariami oraz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

📅 Zgłoszenie możesz wysłać do 18 lipca za pośrednictwem formularza, który znajdziesz na stronie: https://dobrepomysly.grwebsite.com/
💣Udział bezpłatny!
Więcej informacji na stronie: https://dobrepomysly.grwebsite.com/
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Projekt jest realizowany przez Warsztat Innowacji Społecznych, dzięki wsparciu finansowym Miasta Kraków.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  18 lipca 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  W zeszły czwartek, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 13:00
 • Miejsce:
  Kraków, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.