Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Webinarium edukacyjne dotyczące projektu ustawy o sprawozdawczości organizacji pozarządowych

Reklama
Cała Polska

W środę, 15:00 - 19:00

28 lipca 2021

Bezpłatne

W związku z pojawieniem się rządowego projektu ustawy o sprawozdawczości organizacji pozarządowych i przedłużeniem terminu konsultacji ustawy do dn. 16.08.2021 r. Fundacja trzeci.org, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Zespół do spraw Sprawozdawczości w Organizacjach Pozarządowych RDPP oraz Zespół OFOP „Proste prawo dla NGO” zapraszają przedstawicieli organizacji społecznych do udziału w bezpłatnym webinarium poświęconemu projektowi ustawy.

Reklama

Webinarium służy wspólnemu zapoznaniu się z projektem ustawy w kontekście obecnych obowiązków sprawozdawczych i kontrolnych, przedyskutowaniu najważniejszych proponowanych w ustawie rozwiązań oraz zebraniu uwag. Webinarium odbędzie się z wykorzystaniem platformy Zoom (link do spotkania zostanie wysłany na podany w trakcie rekrutacji adres e-mail).

Termin:
28 lipca 2021 r. (środa) godz. 15:00-19:00
Link do zapisów: Kliknij 

Prowadzący: Przemysław Żak - prawnik, członek Stowarzyszenia Dialog Społeczny i Zespołu OFOP "Proste prawo dla NGO".

Udział w webinariach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Działania prowadzone są w ramach projektu „Dobre prawo dla organizacji społecznych – myśl centralnie, działaj lokalnie” w partnerstwie Fundacji trzeci.org i Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W środę, 15:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W środę, 19:00
 • Organizator:
  Fundacja trzeci.org
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.