Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Warsztat podróży niefizycznych według Bruce'a Moena. Badania życia po życiu.Eksploracje partnerskie

Reklama
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"

Nowe Kawkowo, Polska

1 września 2021, 18:00

1 września 2021, 18:00 - 5 września 2021, 14:00

Płatne

Prowadzą: Paweł Byczuk i Grażyna Byczuk. "Każdy może badać Światy Niefizyczne i poznawać prawdę o nich"- Bruce Moen Poznaj tajemnice Podróży Niefizycznych do Innych Wymiarów! Dotrzesz do Życia po Życiu i dowiesz się jak ono funkcjonuje! Rozwiniesz zdolności pozazmysłowe i nauczysz się je wykorzystywać! Bez Użycia Nagrań Relaksacyjnych Ani Innych Środków Wspomagających Przekroczysz Granice Świata Materialnego !

Reklama

Inne Wymiary istnieją. Nasza rzeczywistość nie jest odrębnym światem. To jedynie część systemu – jego centrum ze względu na stopień zagęszczenia energii. My sami, jako istoty duchowe istniejemy równocześnie w wielu różnych aspektach i wymiarach.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

·         Co działo się z Tobą przed twoimi narodzinami?

·         Co stanie się z Tobą, kiedy umrzesz?

·         Co robią Twoi bliscy, którzy odeszli z tego świata?

·         Czy istnieją inne formy inteligentnego życia?

·         Jak lepiej wykorzystać dany Ci czas?

·         Jaką masz rolę w życiu i czy dobrze ją wypełniasz?

·         Jak odnaleźć cel swojego życia?

…to jesteś we właściwym miejscu i czasie, aby je otrzymać. Wystarczy, że uzyskasz dostęp do tych obszarów świadomości, w których te odpowiedzi znajdują się i czekają na Ciebie. To jest łatwiejsze, niż przypuszczasz.

Na to, jak się tam dostać Bruce Moen, ekspert w dziedzinie Życia po Życiu, autor bestsellerowych książek o badaniu zaświatów, poświęcił wiele długich lat. Jednak ten wysiłek się opłacił. W efekcie swoich badań odkrył, że:

„Każdy może badać Światy Niefizyczne i poznawać prawdę o nich”

Szkolenia z Podróży Niefizycznych są nie tylko kluczem do znajdowania odpowiedzi na najważniejsze pytania życia. Przede wszystkim rozwijają niefizyczne zmysły, które posiada każdy z nas. Dzięki temu uruchomiają nowe możliwości, które wykorzystasz w codziennym życiu do:

·         zdobywania informacji i podejmowania trafnych decyzji,

·         nawiązywania, rozwijania i poprawy relacji z innymi,

·         utrzymywania ścisłej więzi z bliskimi, nawet gdy jesteście od siebie daleko,

·         zwiększenia kreatywności,

·         poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego,

·         …i wielu innych spraw, bo stajesz się istotą świadomą pełni swoich możliwości.

To, jak jeszcze wykorzystasz zmysły niefizyczne, zależy tylko od Twoich potrzeb i pomysłów. Inspiracje znajdziesz na warsztatach Podróży Niefizycznych i w książkach Bruce Moen’a. Możliwości są nieograniczone. Po warsztatach, dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności, biorąc udział w specjalnej grupie badaczy światów niefizycznych.

Nie jest potrzebne szczególne przygotowanie i doświadczenie z technikami medytacyjnymi i relaksacyjnymi. Wystarczy otwarty umysł i serce.

Warsztaty Podróży Niefizycznych to 5 dni intensywnych zajęć. Składają się one z dwóch części:

1.      Badanie Życia po życiu

2.      Eksploracje partnerskie

Pierwszym potwierdzeniem zdobytych umiejętności jest kontakt ze zmarłym - zobaczysz, jak zdobyć niezbity dowód prawdziwości Twoich doświadczeń.

W drugim etapie poznajesz zaawansowane techniki badania światów niefizycznych. Umożliwiają one swobodne poznawanie miejsc, które znasz z książek. Odkryjesz, dokąd możesz zawędrować i co odkryć.

To szkolenie pokazuje, że ścieżka rozwoju nie musi być pasmem mozolnych ćwiczeń wykonywanych latami. Wystarczy 5 dni, aby osobiście doświadczać kontaktów z Innymi Wymiarami. Na zajęciach zdobywa się umiejętności, które od razu są weryfikowane. Masz więc potwierdzenie, że to działa. Z każdym ćwiczeniem zyskujesz coraz większą energię 
i euforię, a pierwsze ODZYSKANIA dodają skrzydeł.

Na kursie nauczysz się:

·         Jak badać życie po życiu i inne niefizyczne rzeczywistości.

·         Jak stwierdzić, czy doświadczenia w świecie niefizycznym są prawdziwe, czy są zmyślone.

·         Jak odczuwać i zapamiętywać doświadczenia z życia po życiu.

·         Jak stać się świadomym przewodnictwa i jak je wykorzystać.

·         Jak użyć wyobraźni, jako środka percepcji w światach niefizycznych.

·         Jak gromadzić energię, żeby otwierać i rozszerzać swoją świadomość.

·         Jak radzić sobie z wątpliwościami i tożsamością.

·         Jak zmienić stare, nieaktualne przekonania.

·         Jak sprawić, aby intencja stała się rodzajem autopilota w doświadczeniu.

·         Jak radzić sobie z lękami i przekonaniami, które blokują percepcję

·         Jak zintegrować doświadczenia w celu utrzymania poszerzonej percepcji na zawsze.

·         Jak skontaktować się ze zmarłym.

·         Czym jest odzyskiwanie i dlaczego niektórzy zmarli potrzebują naszej pomocy,

·         Dlaczego trzeba pomagać zmarłym i jak to zrobić.

Do tego:

·         Poznasz jaką rolę spełnia udawanie i fantazjowanie w rzeczywistej percepcji.

·         Dowiesz się jak ważna jest bezwarunkowa miłość w rozszerzaniu świadomości.

·         Usłyszysz o miejscach, które można odkryć podczas badania życia po życiu i nie tylko

·         Dzięki temu, co nauczysz się podczas ćwiczeń na warsztatach będziesz mógł kontynuować swoje badanie także po nich.

·         Twoje własne doświadczenia nauczą Cię, jak udowodnić sobie, że Życie po życiu jest prawdziwe.

·         Uruchomisz niefizyczne zmysły i poszerzysz świadomość, dzięki którym uzyskuje się stały dostęp do informacji i wrażeń wykraczających poza świat fizyczny.

·         Dowiesz się jak wykorzystywać te nowe umiejętności i wiedzę dla polepszenia swojego życia fizycznego.

Czego się Nauczysz podczas warsztatu:

Przede wszystkim liczy się Twoje własne doświadczenie, które zdobędziesz dzięki specjalnie przygotowanemu programowi kursu.Zaczynamy od bardzo prostych ćwiczeń oddechowych.

Potem kluczowymi momentami są: gromadzenie energii i kierowanie nią, wyrażanie intencji i odczuwanie Czystej Bezwarunkowej Miłości. To niezapomniane przeżycie.

Pierwszym potwierdzeniem zdobytych umiejętności jest kontakt ze zmarłym - zobaczysz, jak zdobyć niezbity dowód prawdziwości Twoich doświadczeń.

W drugim etapie poznajesz zaawansowane techniki badania światów niefizycznych. Umożliwiają one swobodne poznawanie miejsc, które znasz z książek. Odkryjesz, dokąd możesz zawędrować i co odkryć. Na tym polega uniwersalność tej metody.

Do każdego z wymienionych elementów, które są kamieniami milowymi warsztatów prowadzi ścieżka budująca Twoją wiedzę i doświadczenie.

Po drodze pokonasz stare, nieaktualne przekonania, które mogą być poważną przeszkodą oraz źródłem wątpliwości. Nauczysz się także, jak odczuwać i zapamiętywać doświadczenia z życia po życiu, a potem integrować je w celu utrzymania poszerzonej percepcji na zawsze,

Dowiesz się również, jak ważna jest wyobraźnia i jak jej używać, jako środka percepcji 
w światach niefizycznych.

Skuteczne Techniki, Których Używał Bruce Moendo Badania Świadomości i Poznawania Życia po Życiu, Kreowania Rzeczywistości oraz Kontaktów ze Zmarłymi i Obcymi Cywilizacjami.

Szybkie

Już drugiego dnia warsztatu dokonasz pierwszych kontaktów z Istotami niefizycznymi, aby otrzymać od nich wiadomości, które możesz potwierdzić.

Proste

Odkryjesz, że dostęp do rzeczywistości innej niż fizyczna nie wymaga żadnych nadprzyrodzonych umiejętności i łatwo je uruchomisz.

Bezpieczne

Nauczysz się, jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po nowych, nieznanych Ci jeszcze obszarach rzeczywistości i zdobywać informacje.

Uniwersalne

Dzięki własnemu doświadczeniu poznasz i zrozumiesz, jak działają uniwersalne reguły, których  których granice wyznaczy jedynie Twoja kreatywność.

Bruce Moen (1948 – 2017)

Bruce A. Moen – inżynier, wynalazca, światowej sławy badacz niefizycznej strony życia. Autor serii książek: Podróże w nieznane, Podróż poza wszelkie wątpliwości, Podróże do życia po śmierci, Podróż do ojca ciekawości, oraz podręcznika i szkolenia Świadome podróże w niefizyczne światy – Szkolenia Wiedzy o Obszarach Niefizycznych i Sztuce Odzyskiwania. Przez wiele lat współpracował z The Monroe Institue Roberta Monroe – najważniejszego badacza Życia po Życiu.

Urodził się bez żadnego szczególnego talentu psychicznego lub daru. Nigdy też nie przeżył śmierci klinicznej. W tym względzie jest podobny do większości z nas. Jednak wrodzona ciekawość, która towarzyszyła mu od najwcześniejszych lat stała się motorem wszystkich przemian, których doświadczył i którymi dzieli się na swoich warsztatach i w swoich książkach.

Moen  zrewolucjonizował metody kontaktów ze świadomością istot, które odeszły z fizycznej rzeczywistości. Wynalazł prostą technikę koncentracji świadomości umożliwiającą zarówno nawiązanie bezpiecznych kontaktów, jak i odprowadzenie istot, które utknęły w wykreowanych przez swój umysł iluzjach. Nazwał ją Sztuką Odzyskiwania (The Art Of Retrieval).Metoda Bruce’a jest prosta, racjonalna i w pełni weryfikowalna. Po każdym niefizycznym doświadczeniu umożliwia otrzymanie „dowodu” – niefizycznie przekazanej informacji, która pozwala udowodnić prawdziwość indywidualnego doświadczenia. Znalazła też wyjątkowo skuteczne zastosowanie w indywidualnym odzyskiwaniu utraconych aspektów świadomości osób żyjących w fizycznym wymiarze, w uwalnianiu się z klatek ograniczających przekonań.

Przez ponad dwie dekady Bruce podróżował po świecie prowadząc warsztaty swojej metody. Nauczał w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Azji i w Europie. Dzięki Niemu tysiące osób uwolniły się z iluzji lęku przed śmiercią, z traumy po odejściu najbliższych.

PAWEŁ BYCZUK – trener metody Bruce’a Moena

Nawiązał współpracę z BrucemMoen’em w 2004 roku i zaprosił go pierwszy raz do Polski. Dzięki niej poznał technikę podróży mentalnych Moen’a i został certyfikowanym trenerem tej metody. Jest również Członkiem Profesjonalnym The Monroe Institute i prezenterem warsztatów Hemi-Sync® z 25. letnim doświadczeniem oraz autorem artykułów dotyczących Hemi-Sync® oraz zagadnień świadomości publikowanych w prasie polskiej i amerykańskiej. Prowadzi grupę badaczy światów niefizycznych pracujących metodą Bruce Moen’a.

https://afterlife.hemi-sync.com.pl

https://pawelbyczuk.pl

GRAŻYNA BYCZUK – trener metody Bruce’a Moena

Od ponad 40 lat zajmuje się terapiami naturalnymi (m.in. medycyna chińska, jinshin do). Jest certyfikowanym trenerem metody Bruce Moen’a oraz Członkiem Profesjonalnym The Monroe Institute i prezenterem warsztatów Hemi-Sync®. Założyła i prowadzi ośrodek nauk holistycznych pod nazwą Szkoła Wiedzy Antycznej „Źródło”. Zorganizowała 3 edycje Pomorskich Spotkań Ezoterycznych oraz Kongres Życia po życiu w Szczecinie.

TERMIN:                            

1 – 5 września 2021

ROZPOCZĘCIE:                

1 września o godz. 9 rano (rejestracja od godz. 8.30 rano; sugerowany i zalecany przyjazd dzień wcześniej 31.VIII)

ZAKOŃCZENIE:               

5 września o godz. 18 w niedzielę (można  przenocować w

ośrodku do następnego dnia 6.IX)

CENA WARSZTATU:      

2199 zł do 31 lipca + koszty zakwaterowania i wyżywienia

2533zł do 25 sierpnia+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

UWAGA: UDOSTĘPNIAMY KOD RABATOWY 300  zł  ważny do 18.VII dla osób zapisanych przez Ośrodek Tu i Teraz!! 

CENA POBYTU:               

wyżywienie 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 33 zł do 124 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”

Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:                      

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu

biuro: 662759576

Jacek Towalski: 602219382

Maja Wołosiewicz - Towalska: 606994366

ZAPISY: 

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt  w wysokości 250 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego  „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  1-5 IX. 2021”. 

Tu i Teraz Numer konta: 
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP 

Dla przelewów zagranicznych: 
BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6.      Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7.      Zaliczkę za warsztat w wysokości 999 zł prosimy wpłacać poprzez rejestrację na stronie: https://strefa.hemi-sync.com.pl/podroze-niefizyczne-moen-kawkowo/ Po kliknięciu pomarańczowego klawisza Zapisz się (lub Dodaj do koszyka lub Zajmij swoje miejsce) pojawi się zawartość koszyka i możliwość wpisania kodu rabatowego. Po przejściu dalej, odbywa się typowa procedura zakupu z już uwzględnionym rabatem. Płatność można dokonać za pomocą bankowości on-line, Paypal, Karty kredytowej (za pomocą Paypal) oraz tradycyjnego przelewu. Opcje płatności wybiera się po podaniu danych kontaktowych.Zaliczka za warsztat może być zwrócona w całości, jeśli uczestnik zgłosi rezygnację najpóźniej na 2 tygodnie przed warsztatami.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  1 września 2021, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  5 września 2021, 14:00
 • Miejsce:
  Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
  Nowe Kawkowo, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.