Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Europejskie Centrum Solidarności

Gdańsk, Polska

za 12 dni

6 sierpnia 2021, 11:00

Bezpłatne

Warsztaty dla nastolatków o męskości we współczesnym świecie, stereotypach oraz przemocy i dyskryminacji.

Reklama

Czym właściwie jest męskość i do jakiej roli socjalizowany jest mężczyzna we współczesnym świecie? Czy trzeba być twardzielem, silnym i niepokonanym, który zawsze i wszędzie ze wszystkim sobie radzi? A może jest w tym wszystkim przestrzeń na na emocje, proszenie o wsparcie i współodpowiedzialność? 

W jakim stopniu popkultura i stereotypy mówią nam jacy mamy być i na ile na nas wpływają? Jak reagujemy jeśli któryś z naszych znajomych woli gotować niż oglądać mecze, wzrusza się w kinie i nie gra na PlayStation? 

I co z tym wszystkim ma wspólnego przemoc i dyskryminacja?

O tym i o wielu innych ważnych rzeczach będziemy rozmawiać podczas warsztatów Fajny Chłopak. 

Warsztaty poprowadzą:

Julian Czurko - trener antyprzemocowy, doktor nauk humanistycznych.  Działa w obszarach rozwoju osób i organizacji, pracy twórczej, jest facylitatorem procesów zespołowych.  Fan gier fabularnych, komputerowych, ponowoczesnej humanistyki i sztuki, a najbardziej – jamników szorstkowłosych. Więcej o Julianie: http://julianczurko.pl/

Michał Maciejak - trener antyprzemocowy, pedagog pracujący m.in metodą dramy, wykładowca akademicki. Pracuję głównie z młodzieżą. Przeprowadził ponad 7500 godzin (!) warsztatów oraz szkoleń. Więcej o Michale: https://www.michalmaciejak.com/

Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia - wystarczy wypełnić krótką ankietę.

Jeśli nie masz jeszcze 18 lat będzie potrzebna zgoda twojego rodzica/opiekuna na udział w tym wydarzeniu. Dostaniesz ją w mailu po wypełnieniu ankiety. 

W razie jakichkolwiek pytań, napisz do Oli Brody, organizatorki wydarzenia: wolontariat_gdansk@cpk.org.pl

Warsztaty dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu ‘’Bezpieczeństwo-Upełnomocnienie-Wsparcie-Wzmocnienie’’.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.