Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama

Łódź, Polska

4 sierpnia 2021, 00:00

4 sierpnia 2021, 00:00 - 31 grudnia 2021, 23:59

Bezpłatne

Stowarzyszenie Aktywni.eu zaprasza wszystkie osoby z Łodzi oraz pobliskich powiatów powyżej 60 roku życia do udziału w projekcie SmartSenior. W ramach projektu seniorzy będą mogli wziąć udział w indywidualnych konsultacjach, grupowych warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych. Projekt "SmartSenior" jest dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz osób starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025.

Reklama

Projekt „SmartSenior” to cykl działań mający na celu naukę seniorów obsługi ich smartfonów. W ramach projektu planujemy przeprowadzić:

->  indywidualne konsultacje, w wymiarze 4 godzin dla jednego uczestnika;

-> grupowe szkolenia z obsługi aplikacji takich jak mObywatel, mojeIKP. aplikacje marketów, aplikacje do kupowania i sprzedawania, Facebook i Messenger. 

-> spotkania integracyjne dla seniorów, podczas których seniorzy będą wzajemnie pokazywać sobie, czego się nauczyli, co pozwoli na utrwalenie wiedzy.

Projekt jest skierowany do osób powyżej 60 roku życia i trwa do końca grudnia 2021 roku. Wszystkie działania są bezpłatne. Obecnie prowadzimy zapisy. Konsultacje i warsztaty rozpoczną się we wrześniu. Projekt skierowany jest do mieszkańców Łodzi oraz pobliskich powiatów

Aby zapisać się do projektu skontaktuj się z nami:

-> Telefonicznie: 506118127

-> Mailowo: aktywni.eu@op.pl

Projekt "SmartSenior" jest dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz osób starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  4 sierpnia 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2021, 23:59
 • Miejsce:
  Łódź, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Aktywni.eu
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.