Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama

Łódź, Polska

6 sierpnia 2021, 00:00

6 sierpnia 2021, 00:00 - 31 października 2021, 23:59

Bezpłatne

Stowarzyszenie Kre-Aktywni zaprasza wszystkich seniorów powyżej 55 roku życia, którzy zamieszkują Łódź oraz pobliskie powiaty, do udziału w projekcie "SmartSenior", w ramach którego można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach dotyczących obsługi smartfona. Projekt jest finansowany ze środków budżetu Unii Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.

Reklama

"SmartSenior" to projekt który zakłada udział osób powyżej 55 roku życia w indywidualnych konsultacjach, podczas których nauczymy ich obsługi ich własnych smartfonów. Celem projektu jest to by przygotowywać seniorów do nowej - bardziej mobilnej i cyfrowej - rzeczywistości. W ramach projektu każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w 4 godzinach indywidualnych konsultacji. Na koniec konsultacji, na każdego czeka specjalnie przygotowana broszura dotycząca podstawowych zasad korzystania ze smartfona. Udział w projekcie jest bezpłatny. 

Zapisać się do projektu można:

-> telefonicznie: 506118127

-> mailowo: kreaktywni@onet.pl

"SmartSenior" to działanie finansowane ze środków budżetu Unii Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  6 sierpnia 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 października 2021, 23:59
 • Miejsce:
  Łódź, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Kre-aktywni
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.