Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Cała Polska

1 września 2021, 00:00

1 września 2021, 00:00 - 30 czerwca 2022, 23:59

Płatne

Dołącz do ludzi zmieniającego SIE świata i zdobądź narzędzia skutecznego działania oraz projektowania sieci społecznych. Nasz roczny trening pozwala na dołączenie do osób o najwyższej inteligencji emocjonalnej w Polsce, co wykazały i wykazują co roku badania psychometryczne, które przeprowadzamy systematycznie.

Reklama

Nauka umożliwiła posługiwanie się konkretnymi narzędziami, które wywierają istotny wpływ na zmianę myśli i zachowań innych ludzi a także swoich własnych. Dzięki zarządzaniu najważniejszymi zasobami – zasobami ludzkimi, możliwe jest realizowanie najśmielszych celów i marzeń. Toolbox IE pozwala na budowanie efektywnych sieci społecznych w trzech kluczowych aspektach:

Projektowanie przestrzeni społecznych

Zestaw narzędzi do pobudzania kreatywności, produktywności, motywacji i przyjaznej atmosfery w jednolitym środowisku pracy. Przestrzeń, w której pracujemy i żyjemy ma kolosalne znaczenie w aktywacji stanów emocjonalnych. Niewiele osób przywiązuje do tego wagę, a tymczasem nauka pokazuje w jaki sposób można projektować przestrzeń tak, by sprzyjała odpowiedniej atmosferze do realizacji konkretnych celów zespołu.

Zarządzanie potencjałem innych osób

Wpływanie na rozwój i harmonijną współpracę wymaga nie tylko pogodzenia ze sobą rozmaitych punktów widzenia i interesów ludzkich, ale także odpowiedniej komunikacji oraz umiejętnego dostrzegania konfliktów i motywowania innych oraz wydobywania ich maksymalnego potencjału. Istnieją ku temu zweryfikowane naukowo techniki, które stanowią przybornik osób z wysoką inteligencją emocjonalną.

Rozwijanie zdolności autoregulacji

Świadomość swoich mocnych i słabych stron to za mało, żeby optymalnie radzić sobie w środowisku zawodowym czy prywatnym. Aby skutecznie realizować swoje plany i cele, konieczna jest zdolność do rozumienia własnych emocji, działań i umiejętne sterowanie nimi tak, aby przynosiły możliwie jak największe korzyści. Konkretne narzędzia do samokontroli, motywacji, wglądu we własne Ja dają takie możliwości.

Automatyzacja i rozwijająca się sztuczna inteligencja będzie zastępowała wiele zawodów wykonywanych obecnie przez ludzi. Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie, że Twoją pracę może wykonywać w przyszłości robot, to tak najprawdopodobniej się stanie. Maszyny nie będą jednak miały szans z ludźmi w zakresie projektowania sieci społecznych. Oto prawdziwe kompetencje przyszłości, które umożliwią Tobie sięganie po marzenia. NARZĘDZIA SKUTECZNEGO DZIAŁANIA TO NARZĘDZIA LUDZI Z WYSOKĄ INTELIGENCJĄ EMOCJONALNĄ.

Poprzez wykonywanie psychologicznych testów psychometrycznych przed rozpoczęciem i po zakończeniu naszego rocznego treningu IE, udowodniliśmy że inteligencję emocjonalną można podnieść poprzez nasz program edukacyjny. Jesteśmy jedyną placówką edukacyjną w kraju, wykonującą tego typu pomiar, który dodawany jest do dyplomu i jest naukowym dowodem na skuteczność rocznego treningu.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Termin rejestracji:
  31 sierpnia 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  1 września 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 czerwca 2022, 23:59
 • Organizator:
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.