Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Cała Polska

W środę, 11:00

29 września 2021, 11:00 - 23 lutego 2022, 12:00

Bezpłatne

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza na bezpłatny kurs fundraisingu dla organizacji działających na rzecz ochrony przyrody i środowiska. Organizacje te powinny być aktywne od przynajmniej dwóch lat, dysponować budżetem i stałym zespołem, a osoba zgłaszająca się do udziału w kursie musi mieć minimum roczny staż pracy związanej z pozyskiwaniem środków. Rekrutacja trwa do środy 1 września 2021.

Zielona Szkoła Fundraisingu FAOO

Zielona Szkoła Fundraisingu FAOO

Autor/źródło: FAOO
Reklama

Udział w zajęciach to okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, a także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami zajmującymi się fundraisingiem. 

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych. Jednym z najważniejszych elementów nauki jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość skonsultowania ich z osobami prowadzącymi zajęcia. 

Tematy szkoleń: 

 • Wprowadzenie do fundraisingu 
 • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania 
 • Marketing i komunikacja w fundraisingu 
 • Planowanie kampanii fundraisingowej 

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 6-7 października 2021, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2022. W związku z sytuacją pandemiczną organizator szkoły zastrzega sobie prawo do organizacji zajęć w formie zdalnej. 

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych. 

Jak się zgłosić? 

Formularz online należy wypełnić i wysłać najpóźniej do środy 1 września 2021. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 13 września 2021. UWAGA! W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby z organizacji zlokalizowanych poza dużymi ośrodkami miejskimi. 

Więcej informacji? 

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat nowego kursu FAOO: 

Zielona Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  1 września 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  W środę, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  23 lutego 2022, 12:00
 • Organizator:
  Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.