Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Szkoła Aktywnego Sektora - ruszyła rekrutacja do pierwszego cyklu szkoleniowego!

Reklama
Cała Polska

W piątek, 00:00

1 października 2021, 00:00 - 31 marca 2022, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w pierwszym cyklu szkoleń w ramach projektu Szkoła Aktywnego Sektora. Rekrutacja potrwa do 12 września 2021 r.

Reklama

Szkoła Aktywnego Sektora to półroczny cykl różnorodnych wydarzeń edukacyjnych, które kierujemy do osób pracujących i współpracujących z organizacjami pozarządowymi oraz grupami nieformalnymi, działającymi na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, różnorodności społecznej, równego traktowania, ochrony praw człowieka, dialogu i kultury demokratycznej.

Do udziału w projekcie zapraszamy w szczególności przedstawicielki i przedstawicieli organizacji i grup z mniejszych miast i miejscowości, działających od niedawna i potrzebujących wsparcia kompetencyjnego.

Program składa się ze szkoleń stacjonarnych, szkoleń online oraz samodzielnej pracy nad trzema strategiami organizacji/grupy (tj. strategią fundraisingową, marketingową oraz rozwoju), monitorowanymi i konsultowanymi przez naszych ekspertów i ekspertki.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Pokrywamy również koszty zakwaterowania i wyżywienia podczas szkoleń stacjonarnych w Warszawie (bez kosztów podróży).

Program pierwszego cyklu szkoleń

 1. Budowanie strategii fundraisingowej
 2. Budowanie strategii marketingowej
 3. Budowanie i rozwoju zespołu organizacji
 4. Myślenie projektowe
 5. Zarządzanie projektami
 6. Metodologia design thinking
 7. Style i metody zarządcze
 8. Budowanie współpracy i plan rozwoju partnerstw
 9. Współpraca międzysektorowa
 10. Projektowanie procesów partycypacyjnych
 11. Diagnoza potrzeb społeczności i wybranych grup odbiorców
 12. Formułowanie atrakcyjnego komunikatu

Rekrutacja do pierwszego cyklu szkoleniowego potrwa do 12 września 2021 r.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.