Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Aktywni Obywatele: Zapowiedź trzech wrześniowych webinarów

Reklama
Cała Polska

13 września 2021, 10:00

13 września 2021, 10:00 - 27 września 2021, 12:00

Bezpłatne

Operator programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy zaprasza na wrześniowy cykl 3 webinarów poświęconych przeciwdziałaniu dyskryminacji, molestowaniu seksualnemu i mobbingowi w organizacjach pozarządowych. Udział w nich może się przydać każdej organizacji, niezależnie od wielkości budżetu, doświadczenia czy rozmiaru zespołu.

Autor/źródło: http://www.sxc.hu
Reklama

Jako Operatorowi programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy bardzo nam zależy na tym, byśmy zarówno my, jak i Państwo, czyli organizacje, które realizują projekty finansowane w ramach Programu, w naszych działaniach przywiązywali wagę do przestrzegania praw człowieka, równości, poszanowania godności ludzkiej. I byśmy dawali temu wyraz w możliwie praktyczny sposób.

Zależy nam na tym, aby te wartości były obecne nie tylko w działaniach projektowych, ale również w zarządzaniu organizacją. I Państwo, i my jesteśmy pracodawcami i w związku z tym mamy obowiązek przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi w miejscu pracy. Ważna jest tutaj także perspektywa naszych pracowników/c, osób samozatrudnionych, wolontariuszy/ek, członków/członkiń stowarzyszenia - warto, żeby znali swoje prawa.

Chcemy w tym pomóc, dlatego zapraszamy na wrześniowy cykl 3 webinarów poświęconych przeciwdziałaniu dyskryminacji, molestowaniu seksualnemu i mobbingowi w organizacjach pozarządowych. Wierzymy, że udział w nich może się przydać każdej organizacji, niezależnie od wielkości budżetu, doświadczenia czy rozmiaru zespołu.

Webinaria odbędą się 13, 20 oraz 27 września w godz. 10.00-12.00 na platformie Zoom. Będą prowadzone przez osoby związane z Polskim Towarzystwem Prawa Antydyskryminacyjnego.

Zapewnimy tłumaczenie na PJM. Podczas każdego ze spotkań omawiane będą inne zagadnienia, dlatego sugerujemy, żeby w każdym z nich wzięła udział jedna osoba z organizacji.

Bardzo zachęcamy do udziału. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym tematem, bardzo prosimy zarezerwować sobie te trzy terminy. 

Link do formularza zapisów oraz bardziej szczegółowe informacje prześlemy Państwu w przyszłym tygodniu.

Szkolenia nie będą raczej powtarzane.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.