Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

INCO Academy: bezpłatne szkolenia wprowadzające w świat nowych technologii i marketingu

Reklama

Warszawa, Polska

za 7 dni

4 października 2021, 10:00

Bezpłatne

Szukasz swojego miejsca na rynku pracy? Zależy Ci na zdobyciu pierwszych doświadczeń w obszarze tech i wsparciu w procesie rekrutacji? Chcesz rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe, aby prowadzić skuteczne działania w swojej organizacji? Weź udział w jesiennych kursach INCO Polska!

Szkolenia w INCO Academy

Szkolenia w INCO Academy

Autor/źródło: INCO Polska
Reklama

👉 Get Into Tech - Twój pierwszy krok do IT: https://www.incopolska.org/get-into-tech

Interesują Cię nowe technologie i chcesz zdobyć umiejętności, które ułatwią Ci start w branży tech? Zgłoś się do 5-tygodniowego programu Get Into Tech. Poznasz możliwe kierunki rozwoju, nauczysz się tworzyć strony internetowe i prowadzić działania marketingowe online. Będziesz pracować na prawdziwych case'ach. Opracujesz rozwiązanie technologiczne dla istniejącej firmy lub organizacji i zaprezentujesz je klientowi. Wszystko to we wspierającej i bezpiecznej atmosferze, przy wsparciu grupy i trenerki.

👉 Growth Marketing - pracuj w digital marketingu: https://www.incopolska.org/growth-marketing

Ciekawi Cię marketing cyfrowy i chcesz osiągnąć mistrzostwo w prowadzeniu działań promocyjnych i komunikacyjnych? Jeśli pierwsze doświadczenia w tym obszarze masz już za sobą, możesz rozwinąć swoje umiejętności, biorąc udział w 3-miesiecznym kursie Growth Marketing. Nauczysz się budować skuteczne strategie marketingowe i stworzysz oryginalne kampanie. Zwiększysz kompetencje w zakresie storytellingu i copywritingu. Poznasz narzędzia pomocne w optymalizacji, automatyzacji, testowaniu i wdrażaniu działań marketingowych. Stworzysz propozycję dla istniejącej firmy lub organizacji. Rozwiniesz kompetencje miękkie w zakresie komunikacji, prezentowania i pracy w grupie.

👉 sprintED - zostań rekruterem_ką w branży tech: https://www.incopolska.org/sprinted-hr

Wszystkie osoby, które zajmują lub chcą zajmować się rekrutacją i bardziej świadomie zatrudniać specjalistów_tki w branży tech, zapraszamy do udziału w 5-dniowym bootcampie sprintED. To świetna okazja, aby poznać wyzwania stojące przed rekruterami_kami w IT i cykl procesu rekrutacyjnego. W ramach dnia kariery spotkasz się z pracodawcami szukającymi wsparcia w zakresie HR. Dowiesz się, m.in. jak pozyskiwać kandydatów_tki, jak zwiększyć ich zaangażowanie i satysfakcję z udziału w procesie rekrutacji, jak udzielać informacji zwrotnej oraz jak atrakcyjnie prezentować oferty pracy.

❗Obecny nabór dotyczy tylko osób z woj. mazowieckiego. Wszystkie zajęcia odbywają się online na platformie Zoom.

Get Into Tech

Get Into Tech

Autor/źródło: INCO Polska

Growth Marketing

Growth Marketing

Autor/źródło: INCO Polska

sprintED

sprintED

Autor/źródło: INCO Polska

Miniatura Get Into Tech
Miniatura Growth Marketing
Miniatura sprintED

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  17 września 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  4 października 2021, 10:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  4 października 2021, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  INCO Polska
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.