Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Oglądaj najlepsze filmy dokumentalne sezonu na festiwalu objazdowym WATCH DOCS! [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska

14 września 2021, 12:00

14 września 2021, 12:00 - 30 listopada 2021, 23:59

Bezpłatne

Co roku po warszawskiej międzynarodowej odsłonie festiwal filmowy WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie rusza w Polskę. Sprawdź, czy odwiedzi także Twoją miejscowość!

Reklama

Festiwal objazdowy, który powstał i rozwija się wyłącznie w wyniku inicjatyw oddolnych co roku odwiedza ponad 30 miejscowości. Partnerzy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka – współorganizatorzy festiwalu objazdowego w poszczególnych miastach – wybierają filmy z repertuaru ostatniej edycji warszawskiego MFF WATCH DOCS. Opracowują też własny program imprez towarzyszących, takich jak spotkania z ekspertami, dyskusje panelowe, fora organizacji pozarządowych, wystawy fotografii, koncerty czy spektakle.

Wstęp na wszystkie projekcje filmowe i imprezy towarzyszące jest bezpłatny.

Zajrzyj na naszą stronę i dowiedź się więcej


Organizator: Helsińska Fundacja Praw Człowieka
Współorganizatorzy lokalni z całej Polski.
Współfinansowanie: Unia Europejska, Ambasada USA, Miasto Stołeczne Warszawa, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Open Society Foundation, Ambasada Królestwa Niderlandów
Partner festiwalu: Strefa Solidarności i Wolności
Patroni medialni: ngo.pl, OKO.press, Biełsat po polsku

Festiwal Objazdowy WATCH DOCS współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie organizatorzy. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Identyfikacja 19. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS

Identyfikacja 19. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  14 września 2021, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 listopada 2021, 23:59
 • Organizator:
  Helsińska Fundacja Praw Człowieka
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.