Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Nagroda „Człowiek wiedzy i doświadczenia” Koalicji Liderzy Pro Bono. Zgłoś swoich wolontariuszy! [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska

13 września 2021, 00:00

13 września 2021, 00:00 - 5 października 2021, 23:59

Bezpłatne

Trwa nabór wniosków do 5. edycji konkursu „Człowiek wiedzy i doświadczenia” Koalicji Liderzy Pro Bono. Nagroda przyznawana jest wyjątkowym wolontariuszom, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem zawodowym i kompetencjami wspierając organizacje i ważne inicjatywy społeczne. Nominować kandydatów mogą organizacje, instytucje i osoby prywatne.

Reklama

Do 5 października organizacje pozarządowe, instytucje, osoby prywatne mogą zgłaszać swoich kandydatów - wolontariuszy w 5. edycji Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia", zainicjowanej przez liderów biznesu tworzących Koalicję Liderzy Pro Bono. 

Ta honorowa nagroda przyznawana jest wolontariuszom, społecznikom, osobom, które doradzają, dzielą się swoimi kompetencjami, czasem, wiedzą i doświadczeniem zawodowym, wspierając w ten sposób pracę i projekty organizacji pozarządowych oraz cenne inicjatywy społeczne.

Kandydatów do Nagrody może zgłosić każda osoba, organizacja pozarządowa (fundacja, stowarzyszenie) lub inna instytucja, w której realizowany jest wolontariat kompetencji.

Oceniane będą realne działania polegające na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, podjęte przez kandydata w 2019, 2020 oraz w pierwszej połowie 2021 roku.

WNIOSEK zgłoszeniowy oraz REGULAMIN nagrody dostępne są dostępne są na stronie Koalicji Liderzy Pro Bono: https://www.liderzyprobono.pl/programy-i-dzialania/nagroda-czlowiek-wiedzy-i-doswiadczenia

Oceny i wyboru laureatów dokona Kapituła Nagrody. Ogłoszenie wyników oraz przyznanie laureatom tytułu „Człowiek wiedzy i doświadczenia” nastąpi podczas IX Konferencji Koalicji Liderzy Pro Bono, w grudniu br., organizowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach programu Koalicja Liderzy Pro Bono.

Oprócz uhonorowania wyjątkowych wolontariuszy, Nagroda „Człowiek wiedzy i doświadczenia” Koalicji Liderzy Pro Bono ma na celu promowanie formy wolontariatu jaką jest wolontariat kompetencji. Dzielenie się bezcennym kapitałem jakim są umiejętności i kompetencje zawodowe, często pomaga organizacjom przetrwać trudniejsze momenty oraz z sukcesem rozwijać swoją działalność.  

Więcej o Nagrodzie oraz o laureatach poprzednich edycji można przeczytać na stronie: https://www.liderzyprobono.pl/programy-i-dzialania/nagroda-czlowiek-wiedzy-i-doswiadczenia

Partnerami medialnymi konkursu są: NGO.pl, NNO (Nienieodpowiedzialni) oraz Niepelnosprawni.pl, portal prowadzony przez Fundację Integracja.

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  13 września 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  5 października 2021, 23:59
 • Organizator:
  Koalicja Liderzy Pro Bono
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.