Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Działaj / zmieniaj – jak planować i realizować lokalne inicjatywy

Reklama
Wyższa Szkoła Gospodarki. Metropolitalne Kolegium Nauk Technicznych, ul. Grunwaldzka 25, Toruń

Grunwaldzka 25, Toruń, Polska

W piątek, 09:00

1 października 2021, 09:00 - 2 października 2021, 16:00

Bezpłatne

Szkolenie dla aktywnych mieszkanek i mieszkańców, grup nieformalnych i nowo powstałych organizacji pozarządowych działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wydarzenie w ramach Festiwalu Edukacji Nieformalnej "Na Zmianę". Liczba miejsc ograniczona: 15 osób. Zgłoszenia: igazoran@onet.eu

Reklama

Biorąc udział w szkoleniu dowiesz się:

● jak odnajdywać i mapować lokalne zasoby,

● jak opisać najważniejsze części wniosku projektowego (problem, cele, działania, rezultaty itp.),

● jak zdobywać pieniądze na ich realizację.

Prowadzący:

Iga Sypek - jako doradczyni i edukatorka w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez TŁOK wspiera rozwój podmiotów ekonomii społecznej
w ich pierwszych krokach. Doradca w ramach projektów Inicjuj z FIO w l. 2015-2021 r. Udziela pomocy z zakresu: zakładania ngo, procedur KRS, zarządzania ngo, działalności zarobkowej, finansowania ngo oraz innych bieżących problemów organizacji i grup nieformalnych, wypełniania wniosku na mikrogranty. Posiada doświadczenie w ocenie formalnej i merytorycznej wniosków o mikrodotacje, a także weryfikacji sprawozdań finansowych z przyznanych mikrograntów. Kontroluje wydatkowanie środków przez organizacje zakwalifikowane do dofinansowania.

Trenerka w Akademii Dobrej Komunikacji w 2018-19 r. (szkolenia dot. strategii komunikacji, prowadzenia profili w mediach społecznościowych, a także wykorzystania narzędzi i aplikacji ułatwiających obecność w sieci).

Bartek Mielczarek - animator kultury aktywnie działający na rzecz wspierania inicjatyw oddolnych. Koordynator przestrzeni sąsiedzkich na terenie warszawskiej Pragi i Bemowa.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  28 września 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  W piątek, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W sobotę, 16:00
 • Miejsce:
  Wyższa Szkoła Gospodarki. Metropolitalne Kolegium Nauk Technicznych, ul. Grunwaldzka 25, Toruń
  Grunwaldzka 25, Toruń, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.