Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Komunikacja w mediach społecznościowych – jak robić to dobrze?

Reklama
Centrum Aktywności Willa z pasją, ul Grunwaldzka 38, Toruń

Grunwaldzka 38, Toruń, Polska

za 8 dni

1 października 2021, 09:00

Bezpłatne

Warsztaty dla koordynatorów/ek projektów i różnych działań społecznych, pracowników/czek ngo, osób zaangażowanych w tworzenie treści w mediach społecznościowych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Szkolenie w ramach Festiwalu Edukacji Nieformalnej "Na zmianę". Liczba miejsc ograniczona: 15 osób. Zgłoszenia:https://forms.gle/AhSgnodM9dnHQJPn7

Reklama

Jeżeli pracujesz w ngo, realizujesz projekty, edukujesz, animujesz lub działasz społecznie w jakikolwiek inny sposób i chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie komunikować w sieci to, co robisz, np. jak dzięki Facebookowi, Instagramowi czy innym mediom społecznościowym lepiej dzielić się wiedzą, promować swoje działania czy pozyskiwać nowych odbiorców - to szkolenie jest dla Ciebie! W jego trakcie odkryjesz przydatne, bezpłatne i proste w użyciu narzędzia, poznasz złote zasady skutecznej komunikacji
w sieci i nauczysz się tworzyć przyciągające odbiorców treści. Brzmi dobrze? To do zobaczenia!

Prowadząca:

Aleksandra Kulik - psycholog społeczna, wieloletnia koordynatorka projektów, certyfikowana trenerka kompetencji cyfrowych, prezeska Fundacji Sempre a Frente - jednej z czołowych organizacji młodzieżowych we wschodniej Polsce. Od 2014 roku związana z organizacjami społecznymi. Jako trenerka współpracowała z uniwersytetami, samorządami, ngo i biznesem takim jak Przestrzeń from Facebook czy  Coca Cola HBC. Na co dzień zarządza Fundacją w Lublinie, dba o jej wizerunek w sieci i działa na rzecz wzmacniania pozycji młodych ludzi.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  28 września 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  1 października 2021, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  1 października 2021, 17:00
 • Miejsce:
  Centrum Aktywności Willa z pasją, ul Grunwaldzka 38, Toruń
  Grunwaldzka 38, Toruń, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.