Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

Szkoła na krańcu świata: Wyprawa po misję (bezpłatny wyjazd)

Reklama
Gutowski domek w Hubie

Huba, Poland

Dziś, 00:00

28 października 2021, 00:00 - 31 października 2021, 23:59

Bezpłatne

Tworzymy Szkołę na krańcu świata. Bezpłatny wyjazd w góry dla Tropicielek swoich własnych ścieżek w wieku 18-26 lat. 4-dniowe laboratorium misji i mocy. Chcemy wyruszyć do miejsca, w którym będzie można się bezpiecznie zagubić. Wybrać na tropienie swojego prawdziwego miejsca w świecie i życia z misją. Wymarzyć przyszłość, którą chcemy zacząć budować już teraz.

Reklama

Tworzymy Szkołę na krańcu świata. Przestrzeń pełną tajemnicy, poza utartymi szlakami. Chcemy wyruszyć do miejsca, w którym będzie można się bezpiecznie zagubić. Wybrać na tropienie swojegoprawdziwego miejsca w świecie i życia z misją. Wymarzyć przyszłość, którą chcemy zacząć budować już teraz.

Wyjazd jest zaproszeniem, by przez 4 dni wspólnie stworzyć nasze własne, małe miasteczko. Przestrzeń warsztatów, spotkań przy kręgu, bliskości z naturą i odpoczynku. Widzącą całość człowieka i wspierającą w stawaniu w swojej dorosłości.

Dzięki sfinansowaniu wyjazdu przez TransferHub, jest on bezpłatny dla wszystkich Uczestniczek!

O CZYM JEST WYJAZD?

Tworzymy przestrzeń, która wspiera w łączeniu się ze swoją misją i tworzeniu z niej swojej ścieżki. Przez ostatnie 5 lat towarzyszyliśmy w tym 2 000 osobom.

Dzięki pracy z głęboką wyobraźnią, społecznością, naturą, ciałem i emocjami, nasze prawdziwe miejsce w świecie i kolejny, naturalny krok będą mogły zacząć się powoli dla nas odsłaniać.

Wyjazd będzie doświadczeniem, w trakcie którego będziesz mogła:

 • Przybliżyć się do swojej misji, siebie i swojego miejsca w świecie,
 • Odpocząć w bliskiej, wspierającej społeczności,
 • Zwolnić, zagubić się i powrócić z wizją.

KOGO SZUKAMY?

10 marzycielek w wieku 18-26, gotowych niepokornie podążać za swoim poczuciem sensu i głęboką radością. Tropicielek swoich własnych ścieżek oraz większej roli w świecie. Dziewczyn, które chcą spotkać się głęboko ze sobą, tworzyć bliską społeczność i wybrać z nami na kraniec świata, w poszukiwaniu złotej nici swojego życia.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wyślij zgłoszenie na wyjazd i zapisz na krąg zapoznawczy (9 październik): https://forms.gle/BQwUhvTZy4dpE5jv8

Priorytetowo przyznamy miejsce osobom, które będziemy mogli na nim poznać. Na zgłoszenia na wyjazd czekamy do 13 października. Wyniki rekrutacji ogłosimy 15 października.

Udział w wyjeździe jest BEZPŁATNY (poza wyżywieniem).

MIEJSCE I TERMINY:

Naszym domem na 4 dni stanie się górska chata w Hubie. Wyjazd odbędzie się od 28 października - 31 października. Będziemy wspólnie gotować wegetariańskie posiłki i we własnym zakresie zaopatrywać kuchnię. Doświadczymy leśnych kąpieli w otoczeniu pięknych gór i jezior. Prosimy zabrać własny śpiwór i poduszkę.

O PROWADZĄCYCH:

Martyna Gulczyńska

Jestem przedsiębiorczynią społeczną i certyfikowaną trenerką. Wiem, z jakimi pięknem, ale też wyzwaniami wiąże się podążanie za własną misją, dlatego staram się tworzyć w TU najlepszy “uniwersytet” dla świata i człowieka, dom dla Changemakerów - z marzenia, by stawanie się twórcą zmiany, również zawodowo, było coraz łatwiejsze. Podróżuję po innowacyjnych przestrzeniach rozwojowych w Europie. Tworzę autorskie narzędzia. Dążę do świata, który działa dla wszystkich.

Kasper Lemiesz

Pracuję z ludźmi i organizacjami szukającymi własnych ścieżek do zaangażowanej dorosłości. W zasadzie zajmuje się mistycznymi wagarami, ale tak przecież nie można się przedstawiać. Od pięciu lat inicjuję i prowadzę projekty eksperymentujące na pograniczu holistycznej edukacji młodzieży i dorosłych, duchowości bez dogmatu i transformacji społecznej (TU, Strajk Uczniowski, Rośnie, Liceum Sowizdrzała). Uczę się od Tsili Piran, Billa Plotnika i Martina Shaw.

Chcesz nas lepiej poznać? Zachęcamy do przejrzenia fanpage’a TU i Rośnie lub naszych prywatnych profili.

Masz pytania? Napisz: martyna.gulczynska@gmail.com

Projekt innowacyjny „Pracuj z misją” realizowany jest w ramach projektu grantowego „TransferHUB - inkubator innowacji społecznych w obszarze zatrudnienia”, www.transferhub.pl.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  13 października 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  Dziś, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W niedzielę, 23:59
 • Miejsce:
  Gutowski domek w Hubie
  Huba, Poland
 • Organizator:
  Fundacja Tuversity
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.