Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

Szkolenie "Zmiany w prawie pracy 2018/2021 - prawne aspekty zatrudniania pracowników"

Reklama
Cała Polska

Jutro, 12:30 - 15:00

29 października 2021

Bezpłatne

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego” zaprasza osoby zainteresowane problematyką zatrudniania na bezpłatne szkolenie „Zmiany w prawie pracy 2018/2021 - prawne aspekty zatrudniania pracowników”, które odbędzie się 29.10.2021 stacjonarnie lub zdalnie. Termin zgłoszeń: 25.10.2021

Reklama

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2021 – prawne aspekty zatrudniania pracowników.”

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w latach 2018-2019 oraz w roku 2020 w związku wprowadzeniem od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia. Szkolenie uwzględnia bieżące interpretacje urzędowe oraz nowe wyroki Sądu Najwyższego.

Szkolenie poprowadzi radca prawny Arkadiusz Jarosiński.

Termin: 29 października 2021 (piątek)

Godziny: 12:30 - 15:00

Miejsce szkolenia: w zależności od liczby zebranych zgłoszeń stacjonarnie w siedzibie FRSO, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61 lub zdalnie na platformie ZOOM, o czym poinformujemy uczestników

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania w załączeniu ogłoszenia. Wypełnione zgłoszenie należy odesłać na maila: szkolenia@frso.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 października 2021 roku.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 26 października 2021 roku do godziny 12:00.

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie może zostać odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Kontakt
W razie pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt: Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, szkolenia@frso.pl

Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego” realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z m. st. Warszawy.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Jutro, 12:30
 • Zakończenie wydarzenia:
  Jutro, 15:00
 • Miejsce:
  Miejsce szkolenia: w zależności od liczby zebranych zgłoszeń stacjonarnie lub zdalnie
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.