Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Cała Polska

13 października 2021, 00:00

13 października 2021, 00:00 - 31 grudnia 2021, 23:59

Bezpłatne

To specjalna ścieżka wsparcia dla koordynatorów, zarówno tych początkujących, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę i kompetencje w obszarze współpracy z wolontariuszami, jak i tych bardziej doświadczonych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i pozyskiwać nowe umiejętności. To również dobra okazja do wymiany doświadczeń i inspirowania się dobrymi praktykami i sprawdzonymi rozwiązaniami wypracowanymi przez inne organizacje i instytucje.

Autor/źródło: RCWG
Reklama

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza koordynatorów i animatorów wolontariatu w terenu woj. pomorskiego do skorzystania z nowego narzędzia rozwoju. Koordynatorzy mogą skorzystać z oferty odbycia staży w wybranych organizacjach, instytucjach i innych placówkach współpracujących z wolontariuszami, gdzie doświadczeni koordynatorzy wolontariatu, posiadający wieloletnią praktykę w tym zakresie, będą służyć pomocą ekspercką tym mniej doświadczonym lub z doświadczeniem, ale poszukujących nowych dróg i form rozwoju czy nowych narzędzi zarządzania wolontariatem.

Gospodarz stażu i specjalista ds. wolontariatu RCWG we współpracy z koordynatorem opracują zakres i przebieg stażu w taki sposób, aby jego program w optymalny sposób odpowiadał na potrzeby uczestnika. Aby wzmocnić swoją ścieżkę rozwoju, uczestnicy stażu będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnej pracy z mentorem – doświadczonym koordynatorem wolontariatu.

Dodatkowo do dyspozycji każdy stażysta ma grant stażowy w wysokości 1.000 zł, który może wykorzystać na wybrane działanie edukacyjne (np. na sfinansowanie udziału w szkoleniu, zakup materiałów edukacyjnych, dojazd do miejsca, gdzie będzie odbywał wizytę studyjną itp.)

Jak się zgłosić?

Napisz lub zadzwoń do Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku i zgłoś chęć wzięcia udziału w programie stażowym:

 • tel. 58 772 42 21
 • mail: ks@wolontariatgdansk.pl

Nie masz pomysłu, w jakiej formie zrealizować staż, ale jesteś zainteresowany/-a? 

Skontaktuj się z nami - pomożemy dobrać Ci odpowiednie miejsce, zakres i formę :-)

 • tel. 58 772 42 21
 • mail: ks@wolontariatgdansk.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  13 października 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2021, 23:59
 • Miejsce:
  woj. pomorskie
 • Organizator:
  Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.