Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym w obszarze zapewnienia dostępności

Reklama
Cała Polska

18 października 2021, 00:00

18 października 2021, 00:00 - 31 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego wspólnie z partnerem Stowarzyszeniem Młodych Lubuszan realizuje projekt Mocna NGO, który jest współfinansowany z środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt realizowany jest od 01.01.2021 r. do 31.12.2022 r.

Autor/źródło: pixabay.com, CC0
Reklama

Projekt ma na celu wzmocnienie potencjału instytucjonalnego organizacji pozarządowych w zakresie audytowania dostępności w obszarze cyfrowym, architektonicznym oraz informacyjno - komunikacyjnym. Uczestnikom-czkom projektu oferujemy udział w maksymalnie 16 dniach szkoleniowych z trzech obszarów tematycznych, doradztwo ekspertów podczas realizacji pilotażowych audytów przeprowadzanych w organizacjach, certyfikaty ukończenia szkolenia w danym obszarze tematycznym oraz komplet materiałów szkoleniowych w danym zakresie. Projekt obejmuje teren całej Polski. 

Zapraszamy do udziału organizacje pozarządowe działające statutowo na rzecz osób z niepełnosprawnościami, które w ostatnich dwóch latach zrealizowały co najmniej dwa przedsięwzięcia, projekty bądź inicjatywy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Uczestnikami/-czkami projektu mogą być członkowie/-inie kadry zarządzającej organizacją, pracownicy etatowi, współpracownicy/-czki czy wolontariusze/-ki. 

Dokumenty rekrutacyjne jak i harmonogram szkoleń dostępne są na stronie firr.org.pl (w zakładce projekty). W pierwszej kolejności prosimy kierować dokumenty w formie skanów na adres e-mail: mocnango@firr.org.pl

Po akceptacji zgodności i kompletności przesłanych skanów uczestnicy będą proszeni o przesłanie kompletu oryginałów dokumentów do biura projektu pod adres: Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, Plac Konstytucji 5/4, 00-657 Warszawa. 

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  18 października 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2022, 23:59
 • Organizator:
  Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.