Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Fundacja EFAS

Mglista 14A, Wrocław, Polska

21 października 2021, 00:00

21 października 2021, 00:00 - 30 listopada 2021, 23:59

Bezpłatne

Rusza pierwsza w historii asperIT edycja programistyczna projektu. Zapraszamy serdecznie osoby ze spektrum autyzmu do wzięcia udziału i spróbowania swoich sił w zupełnie nowej ofercie asperIT! W trakcie edycji projektu beneficjenci nauczą się programowania w Pythonie i dowiedzą wielu przydatnych rzeczy, co pozwoli im rozpocząć swoją przygodę w karierze programisty. Bezpośredni link do zapisów - https://forms.office.com/r/Yz5vLunj1W

Reklama

Z przyjemnością możemy Was poinformować, że już ruszyła pierwsza edycja programistyczna asperIT we Wrocławiu. Nie jest to typowa edycja asperIT. Zamiast na testowaniu, pierwszy raz skupimy się na innej specjalizacji IT, czyli właśnie programowaniu.Jeśli chcesz nauczyć się programować w języku Python, to jest właśnie Twoja szansa! 

-> Zapisz się już teraz

Po okresie rekrutacji online najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni do rozmów indywidualnych, odbywających się we Wrocławiu. Następnie wyłonimy grupę maksymalnie 24 osób, które podejdą do wstępnych testów IT mających na celu zbadanie kompetencji informatycznych kandydatów. 

Z zaproszonych osób wyłonimy najlepszą 10, która zacznie swój cykl szkoleń społecznych. Dzięki nim grupa pozna siebie nawzajem i nauczy lepszego zrozumienia własnych cech oraz pracy zespołowej. Poprowadzi je, wraz ze swoim zespołem, Jacek Śmigiel, który od 15 lat zajmuje się diagnozą różnicową i funkcjonalną oraz terapią dzieci, młodzieży i dorosłych z całościowymi zaburzeniami rozwoju. W 2015 r. współtworzył metodologię szkolenia społecznego w ramach projektu asperIT. Zarządza zespołem tutorów w projekcie.

Po szkoleniach społecznych odbędzie się cykl szkoleń technicznych. Będzie to trwający aż 4 miesiące, intensywny kurs programowania. W jego trakcie uczestnicy nauczą się podstaw pracy w języku Python. Po zakończeniu kursu najlepsi beneficjenci zostaną nagrodzeni możliwością odbycia praktyk zawodowych, które dadzą im pierwsze realne doświadczenie developerskie. 

Edycja asperIT we Wrocławiu mogła zostać zorganizowana dzięki finansowaniu ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Plakat edycji

Plakat edycji

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  30 listopada 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  21 października 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 23:59
 • Miejsce:
  Fundacja EFAS
  Mglista 14A, Wrocław, Polska
 • Organizator:
  Europejska Fundacja Aktywizacji Społecznej EFAS
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.