Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama

Opole, Polska

W zeszły czwartek, 16:00

25 listopada 2021, 16:00 - 5 grudnia 2021, 16:00

Bezpłatne

W tym roku Festiwal Wolontariatu „Impuls” w jeszcze większej i jeszcze bardziej rozbudowanej formie! Przed nami 10 dni pełnych warsztatów, debat oraz spotkań. Wśród zaproszonych i potwierdzonych gości mamy m.in. Janka Melę, ks. Józefa Krawca z Barki, misjonarkę Helenę Pyz czy Agnieszkę Samolej z PAH.

Plakat Festiwalu Wolontariatu Impuls

Plakat Festiwalu Wolontariatu Impuls

Autor/źródło: Piotr Mnich
Reklama

Otwarte Wolontariaty” to już sprawdzona forma, która świetnie działała przy poprzedniej edycji Festiwalu. Dlatego też i tym razem stworzymy możliwość zgłoszenia się jako wolontariusze do wybranych organizacji - właśnie w czasie trwania Festiwalu. Po to, żeby każdy mógł sprawdzić, czy takie działania są właśnie dla niego i czy się w tym dobrze czuje. Jednocześnie dajemy możliwość organizacjom zachęcić kolejne osoby do działania w ich szeregach. Liczymy na to, że taki początek, zapoznanie się - będą właśnie Impulsem do podjęcia dłuższej współpracy.

Dodatkowo szykujemy 10 dni warsztatów, debat, szkoleń i spotkań – wszystko, rzecz jasna, na temat wolontariatu. Krótko mówiąc, nasz Festiwal ma z jednej strony zachęcić mieszkańców Opola do angażowania się w wolontariat, a z drugiej - wspierać i wzmacniać w pracy obecnych wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu.

Wszystkie spotkania będą się odbywać na terenie Opola.

Śledzimy na bieżąco sytuację pandemiczną w kraju, będziemy też dostosowywać nasze spotkania do obowiązujących obostrzeń.

Szczegółowe informacje, zapisy oraz program Festiwalu Wolontariatu Impuls – https://iskra.opole.pl/
i na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/885944305442780

W imieniu głównych organizatorów Festiwalu Wolontariatu Impuls:
Iskra Opolski Wolontariat, Korpus Solidarności, Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Fundacja Geko.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W zeszły czwartek, 16:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W niedzielę, 16:00
 • Miejsce:
  Opole, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Geko
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.