Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Katowice, Polska

18 listopada 2021, 00:00

18 listopada 2021, 00:00 - 30 czerwca 2022, 23:59

Bezpłatne

Uczestnikami kursu mogą zostać osoby pracujące, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują teren Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego. Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych. Proces kształcenia na kursie realizowany jest w formie zajęć on-line lub stacjonarnie.

Podczas kursu uczymy jak wykorzystać darmowe i łatwe w obsłudze narzędzia graficzne oraz jakich prostych reguł się trzymać,  aby projekty wyglądały estetycznie. Nasi kursanci dowiedzą się jak projektować takie materiały, jak np. infografiki czy reklamy w social media. Dzięki wiedzy i umiejętnościom z zakresu grafiki komputerowej stworzycie samodzielnie  prezentacje, raporty, plakaty czy ulotki.  Kurs obejmuje pracę z najpopularniejszymi w branży kreatywnej aplikacjami graficznymi Adobe PhotoShopAdobe IllustratorCorel Draw, GIMP, InkScape, Paint, które od lat wyznaczają kierunki rozwoju oprogramowania graficznego na świecie.

Kurs komputerowy z grafiki realizowany jest w ramach projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  18 listopada 2021, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 czerwca 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Katowice, Polska
 • Organizator:
  Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.